Sokół przegrał w Łodzi

Dodano: 23 lutego 2015 11:28, Autor: Anna Augustyniak

W niedzielny wieczór zawodnicy Sokoła zmierzyli się z drużyną ŁKS SMS MG13 Łódź.
22 lutego odbył się kolejny mecz Sokoła w rundzie o utrzymanie w II lidze. Tym razem Sokół zagrał z drużyną z Łodzi, która wygrała to spotkanie 78:70.

Mecz rozpoczął się dobrym uderzeniem zawodników Sokoła, którzy przez pierwsze 3 minuty meczu prowadzili kilkoma punktami. Aż do 26. minuty meczu obie drużyny grały w sposób bardzo wyrównany i zdobywały punkt za punkt. W tym czasie prowadzenie w meczu zmieniło się aż 11 razy.

Jednak pod koniec trzeciej kwarty zawodnicy z Łodzi skutecznie zaatakowali Sokoła. W ciągu 6 minut od wyniku 52:52 zawodnicy z Łodzi przeszli do wyniku 68:52 - zdobyli 16 punktów, podczas gdy drużynie z Ostrowi nie udało się zdobyć ani jednego punktu. Na początku czwartej kwarty Sokół zaczął jednak nadrabiać stracone punkty i mecz zakończył się zaledwie 8-punktową przewagą Łodzi - 78:70.

ŁKS SMS MG13 Łódź - Sokół Ostrów Mazowiecka 78:70
(25:28) (19:18) (23:6) (11:18)
Sokół: Wojtyński 30 pkt., Barszcz 12 pkt., Gałan 5 pkt., Jaworski 5 pkt., Niedbalski 4 pkt., Ryfa 4 pkt., Grudziński 3 pkt., Wilczyński 3 pkt., Zadroga 3 pkt., Skarpetowski 1 pkt.

W pierwszym meczu rundy o utrzymanie Sokół przegrał z Polonią Warszawa.

Sokół przegrał z liderem grupy

10 lutego 2015, Anna Augustyniak

W sobotę Sokół zagrał ostatni mecz rundy rewanżowej. Tym razem na wyjeździe zmierzył się z drużyną AZS AGH Alstom Kraków.

Sokół przegrał z Polonią Warszawa (zdjęcia)

5 lutego 2015, Anna Augustyniak

Wczorajszy mecz Sokoła był jednym z najsłabiej rozegranych meczy ostrowskiej drużyny w tym sezonie.