Sokół przegrał w Skierniewicach

Dodano: 3 marca 2015 08:13, Autor: Anna Augustyniak

Kolejny mecz na wyjeździe zakończył się przegraną ostrowskiej drużyny.
Wyjazdowe spotkanie z drużyną MKS Skierniewice zawodnicy Sokoła rozpoczęli dobrą i skuteczną grą. Pierwsza kwarta zakończyła się przewagą podopiecznych Grzegorza Helcbergiela 20:26. Niestety, zawodnicy ze Skierniewic w dalszej części meczu grali lepiej od ostrowskiej drużyny. W drugiej kwarcie Skierniewice nadrabiały wcześniejszą stratę punktów, nie udało im się jednak jeszcze przejąć prowadzenia. Kwarta zakończyła się wynikiem 46:48.

W kolejnych kwartach Sokół grał na dość wyrównanym poziomie, stracił jednak prowadzenie na rzecz gospodarzy spotkania i do końca meczu nie udało mu się go odzyskać. Z kolei zwodnicy ze Skierniewic grali skuteczniej. Po trzeciej kwarcie Skierniewice prowadziły 68:63. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Sokoła 86:75.

Mecz odbył się 28 lutego. Kolejne spotkanie odbędzie się na hali MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej już 8 marca.

MKS Skierniewice - Sokół Ostrów Mazowiecka 86:75
(20:26) (26:22) (22:15) (18:12)
Sokół: Wojtyński 21 pkt., Barszcz 21 pkt., Gałan 9 pkt., Grabowski 8 pkt., Niedbalski 8 pkt., Jaworski 7 pkt., Skarpetowski 2 pkt., Ryfa, Wilczyński, Zadroga.

Żółto-zieloni bez problemów pokonali drużynę z Wąsewa 7-1 (3-1).

Zimowa OMK za nami (zdjęcia)

28 lutego 2015, Anna Augustyniak

Ostrowska Masa Krytyczna przejechała ulicami miasta po raz dziesiąty.

Sokół przegrał w Łodzi

23 lutego 2015, Anna Augustyniak

W niedzielny wieczór zawodnicy Sokoła zmierzyli się z drużyną ŁKS SMS MG13 Łódź.