Minimalna porażka w Derbach Regionu (zdjęcia, wideo)

Dodano: 24 marca 2015 17:45, Autor: Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej, żółto-zieloni podejmowali drużynę Bugu Wyszków.
Te spotkanie to nie tylko ligowa potyczka. Dla wielu kibiców mecze obu drużyn to tzw. Derby Regionu. Oprócz zwycięstwa ligowego i trzech punktów, piłkarze grają o prestiż w regionie.

Spotkanie mogło się zacząć idealnie dla podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka. Lecz najlepszy strzelec KS Ostrovi, Arkadiusz Ciach nie wykorzystał dwóch dogodnych sytuacji. Niestety goście z Wyszkowa w tym dniu mieli lepiej ustawione celowniki i już w 22 minucie objęli prowadzenie. Pierwszą bramkę na stadionie przy ulicy Warchalskiego zdobył Paweł Nowacki, który wykorzystał dobre podanie od Barankiewicza. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa spotkania zakończy się jednobramkowym prowadzeniem Bugu, do siatki na 2-0 trafia Kowalczyk.

W drugiej połowie oba zespoły kontynuowały swoją wcześniejszą grę. Zarówno Ostrovia jak i Bug mieli swoje okazję do zdobycia bramek, ale czasem brakowało skuteczności lub przysłowiowego szczęścia. Na cztery minuty przed końcem spotkania honorową bramkę dla żółto-zielonych zdobył Arkadiusz Ciach.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bug Wyszków 1-2 (0-2)
Ciach 86' - Nowacki 20', Kowalczyk 42'
Ostrovia: Chorodyński - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski, Zapatka (85' Urbanik), Zacheja, Nowacki, Kobyliński, Ciach, Komosa

W najbliższą sobotę czeka nas piłkarskie święto.

Wysoka porażka

14 marca 2015, Tomasz Krupa

W drugim wiosennym spotkaniu IV ligi mazowieckiej zespół trenera Pawła Kowalczyka doznał wysokiej porażki w Mińsku Mazowieckim.