Zawody odbędą się 18-19 kwietnia. Zawodnikom OKKK życzymy powodzenia!



źródło zdj. OKKK
Dodano: 2 kwietnia 2015 09:26, Autor: Agnieszka Pleńska



Zawodnicy OKKK zdobyli II miejsce drużynowo, dwa złote medale i cztery brązowe podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego w Ostrołęce.
Z OKKK wystartowało 41 zawodników i zawodniczek i 7 stanęło na podium. Jak przystało na dzień 8 marca większość, bo aż 7 medali przywiozły dziewczynki.
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai rozpoczął nowy rok od intensywnych przygotowań do najbliższych zawodów.
ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka
Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!
ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka
MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA
Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka
Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.