Moto-Mikołajki w małkińskim GOKiS (zdjęcia)

Dodano: 7 grudnia 2015 07:51, Autor: Hanna Chromińska

Członkowie Grupy Motocyklowej STAJNIA konsekwentnie budują wizerunek motocyklistów jako twardzieli o złotych sercach.
Grupę Motocyklową STAJNIA - od roku mającą status stowarzyszenia - tworzy 27 osób zafascynowanych motocyklami i sportami motocyklowymi. Prezes GM Dariusz Prabucki tak opowiada o wspólnej pasji: "STAJNIA to miejsce, z którego wyrusza w świat stado pięknych, potężnych, rozpędzonych koni. Takie właśnie są nasze mechaniczne konie, ukryte w silnikach motocykli klasycznych i turystycznych. Wspólne wyjazdy GM to nie tylko pikniki i wycieczki. Grupa prezentuje się bardzo efektownie, dlatego jest zapraszana na różnego rodzaju imprezy rozrywkowe, historyczne i patriotyczne. Bardzo poważnie traktujemy zamieszczony w statucie zapis o działalności charytatywnej i edukacyjnej, dlatego staramy się mieć dobry kontakt z najmłodszymi członkami lokalnej społeczności. Najnowsza charytatywna inicjatywa GM STAJNIA to mikołajkowe spotkanie z uczniami klas pierwszych małkińskiego Zespołu Szkół Gminnych nr 2. Naszą akcję wsparł Urząd Gminy Małkinia Górna, Delikatesy Centrum w Małkini Górnej, Bank Crédit Agricole z Ostrowi Maz., firmy "PROMAR D. Nowak", "PPHU Alum-Plast J. Ogrodnik, B. Ogrodnik", "Hurtownia HAST Hanna Kuciel" i "Barszcz L. Szkolenie kierowców". Wspólnym wysiłkiem przygotowaliśmy 90 świątecznych paczek."
REKLAMA


W samo południe 04.12.15 r. grupa pierwszaków pod opieką pp. Grażyny Długoborskiej, Renaty Zadrożnej i Teresy Żach z zachwytem obserwowała paradę motocykli przybywających pod Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Tym razem motocykliści zamiast przepisowych kasków mieli na głowach czerwono-białe czapki, które jednoznacznie kojarzą się z nadchodzącymi świętami, otrzymywaniem prezentów i dobrą zabawą.

Zmotoryzowany św. Mikołaj i zmotoryzowane elfy zachowali się zgodnie z tradycją - przynieśli ciężkie worki z prezentami, wypytali o zachowanie w ciągu roku (oczywiście wszystkie dzieci były bardzo grzeczne), wręczyli słodycze, kredki, kalendarze i edukacyjne gadżety zapakowane w firmowe torby GM STAJNIA, a potem zaprosili maluchy do wspólnej zabawy.

Kto nie widział grupy świątecznie ucharakteryzowanych motocyklistów tańczących wspólnie z klasą Ia, Ib i Ic Gangnam Style - niech żałuje. Takie rzeczy tylko w małkińskim GOKiS z okazji Moto-Mikołajek!!!!Zobacz również

Dyskoteka andrzejkowa w małej i dużej Jedynce (zdjęcia)

6 grudnia 2015, SU SP nr 1, red. A. Pleńska

26 listopada 2015 roku uczniowie SP1 bawili się na dwóch dyskotekach zorganizowanych przez Samorządy Uczniowskie w dużej i w małej szkole.

Bokserzy UOLKA z sukcesami w Ostrołęce (zdjęcia)

4 grudnia 2015, UOLKA Ostrów Maz., red. A. Pleńska

Zawodnicy UOLKA pokazali serce i charakter do walki oraz niezłe wyszkolenie techniczne.

Zostań wolontariuszem WOŚP (zdjęcia)

2 grudnia 2015, Agnieszka Pleńska

Wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może zostać każdy. Wystarczy chęć pomagania innym.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]