Zawody sportowo - pożarnicze Jelonki 2018 (zdjęcia)

Dodano: 4 lipca 2018 10:50, Autor: UG Ostrów Maz., red. MK

Celem zawodów, była ocena stanu wyszkolenia pożarniczego i umiejętności obsługi sprzętu oraz popularyzacja wśród mieszkańców gminy zagadnień ochrony przeciwpożarowej.
W niedzielę, 24 czerwca 2018 roku na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jelonkach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W tegorocznej rywalizacji udział wzięło 14 męskich drużyn pożarniczych oraz 3 drużyny żeńskie z Komorowa, Jelonek i Starego Lubiejewa.
REKLAMA


Celem, jaki przyświecał organizacji zawodów, była ocena stanu wyszkolenia pożarniczego i umiejętności obsługi sprzętu oraz popularyzacja wśród mieszkańców gminy zagadnień ochrony przeciwpożarowej. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwała komisja sędziowska składająca się ze strażaków zawodowych Komendy Powiatowej PSP w Ostrowi Mazowieckiej na czele z Sędzią Głównym - st. kpt. Rafałem Kamińskim. Zmagania drużyn obserwowali Waldemar Brzostek - Prezes Zarządu Gminnego OSP RP, Starosta Powiatu Ostrowskiego Zbigniew Kamiński, Komendant Powiatowy PSP bryg. Janusz Iwanowski, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP bryg. Leszek Falbowski, Jerzy Mikołajczyk Komendant Gminny OSP i licznie zgromadzeni kibice.

Zgodnie z regulaminem zawodów wszystkie zespoły zaprezentowały się w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. W tym roku w klasyfikacji generalnej męskich drużyn pożarniczych najlepszą okazała się jednostka OSP z Jelonek 103,11 pkt., druga była reprezentacja z Nagoszewki 108,77 pkt., a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Jasienicy z wynikiem 109,93 pkt.

Wysokim poziomem wyszkolenia wykazały się również drużyny żeńskie, I miejsce zajęło Komorowo 109,07 pkt., II Jelonki 126,71 pkt., III Stare Lubiejewo 165,92 pkt. Dziewięć najlepszych drużyn otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody pieniężne. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje.

Źródło zdj. UG Ostrów Maz.

Zobacz również

Remont w Urzędzie Skarbowym. Będą utrudnienia

4 lipca 2018, US Ostrów Maz., red. MK

W Urzędzie będzie prowadzony remont pomieszczeń bankowej obsługi kasowej.

Ostrowscy policjanci najlepsi w udzielaniu pierwszej pomocy (zdjęcia)

4 lipca 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

W Powiatowych Mistrzostwach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy wzięło udział 7 drużyn.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]