W minioną sobotę ostrowska drużyna spotkała się na boisku z KK Warszawa.
Meczem tym Sokoły zainaugurowali sezon 2018/2019. Sokoły w nowym składzie i pod okiem nowego trenera Antonio Daykola przegrali z byłym pierwszoligowcem 61:88.
REKLAMA
Dzień później w hali Łódź Sport Arena zawodnicy OKK Sokół rozegrali zaległy mecz z ŁKS AZS Łódź, podczas którego pokonali rywali 81:77.
Kolejny mecz Sokoła już 13 października. Tego dnia ostrowska drużyna zmierzy się na wyjeździe z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.
Twój samochód zderzył się z innym pojazdem? Zgłosiłeś to ubezpieczycielowi, a to zadecydował o orzeczeniu szkody całkowitej? Sprawdź, z czym to się wiąże. Dowiedz się, z jakimi kruczkami można się spotkać.
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.