Lider padł w Ostrowi (zdjęcia, wideo)

Dodano: 9 kwietnia 2019 18:20, Autor: Tomasz Krupa

Ostrovia zdemolowała lidera tabeli.
Drużyna Ostrovi Ostrów Mazowiecka w zeszły weekend dokonała wielkiego wyczynu, na własnym boisku pokonała lidera tabeli - zespół Makowianki Maków Mazowiecki i to nie w byle jakim stylu, bo aplikując swoim rywalom, aż pięć bramek.

Ten mecz dla wielu kibiców był kolejnym spotkaniem uznawanym za mecz kolejki. I Ci co wybrali się na ostrowski stadion na pewno nie żałowali straconego czasu.

Ostrowski KS po od samego początku spotkania narzucił swój styl gry i nie pozwolił gościom z Makowa rozwinąć skrzydeł.

Na pierwszą bramkę musieliśmy jednak poczekać do prawie końca pierwszej połowy. W 39 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Kopacz, a tuż przed przerwą na 2-0 podwyższył Patryk Gromek.

W drugiej połowie trzy bramki dołożyli jeszcze Jakub Małkiński, Kamil Małkiński i Szymon Wątróbski.

Ostatecznie wygrywamy 5-0 i nadal mamy szansę myśleć o awansie do wyższej ligi.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Makowianka Maków Mazowiecki 5-0 (2-0)
Bramki: Kopacz 39', Gromek 44', J. Małkiński 50', K. Małkiński 65', Sz. Wątróbski 78'
Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński (72' K. Wątróbski), K. Małkiński (74' Nowacki), Korzeb (83' Lipski), Wasil (32' Kopacz), Gromek (84' Rogalski), R. Wilczewski (70' Krakowiak), Sz. Wątróbski, D. Wilczewski, Zawistowski (77' Romanik), Zacheja