Multimedialna ławka w Komorowie została zdewastowana (zdjęcia)

Dodano: 14 sierpnia 2019 08:59, Autor: Miłosz Magrzyk

Ławka stoi w miejscu o bardzo dużej wartości historycznej.
Ławka stanęła w Alei I Baonu Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Jest to miejsce o bardzo dużej wartości historycznej na terenie gminy Ostrów Mazowiecka. Ławka multimedialna w Komorowie jest jedną ze 136 takich ławek w kraju, 26 na Mazowszu i jedyną w powiecie ostrowskim. W ten sposób upamiętniono 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

REKLAMANiedawno czytelnik poinformował nas o tym, że ławka multimedialna została zniszczona i nie działa, a aleja w Komorowie, w której ławka stoi, jest zaśmiecona i zarośnięta.

Udaliśmy się na miejsce. Okazało się jednak, że teren wokół pomników jest zadbany. Nie widać też żadnych śmieci, które miałyby rzekomo miotać się po ścieżce.

O tym, że ktoś podjął próbę zniszczenia ławki multimedialnej, informował podczas jednej z sesji Rady Gminy wójt Waldemar Brzostek.

Postanowiliśmy spytać w urzędzie gminy o to, czy ławka została już naprawiona, a jeśli nie, to kiedy taka naprawa zostanie przeprowadzona.

Czekamy na odpowiedź.Zobacz również

Czy w powiecie ostrowskim powstanie nowe połączenie autobusowe?

13 sierpnia 2019, Miłosz Magrzyk

Brak publicznego transportu zbiorowego to kłopot zwłaszcza dla osób niezmotoryzowanych.

W gminie Ostrów Maz. zużytą folię rolniczą odbierają za darmo

13 sierpnia 2019, Miłosz Magrzyk

Gmina Ostrów Mazowiecka uczestniczy w pilotażowym programie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Uroczyste przekazanie samochodu dla OSP Nieskórz (zdjęcia)

13 sierpnia 2019, UG Ostrów Maz., red. MK

Strażacy otrzymali Renault GBA 2500.

Komentarze

Dodano: 14 sierpnia 2019 14:14, quattro (quattro)

W tym tygodniu wykoszone co nawet widać jadąc drogą ale jeszcze ponad tydzień temu wysoka trawa na samej alejce i wokół pomników. Pełno butelek, puszek i opakowań po papierosach. Tak było.

 

Dodano: 14 sierpnia 2019 14:43, (doodos)

Co za brednie... Ławka nie działa już długi czas i to nie z powodu wandalizmu... tylko po którejś z ,,napraw" oświetlenia pomników ławka przestała działać...

 

Dodano: 14 sierpnia 2019 15:40, (bonus)

Ale do kogo macie pretensje?? Super,ze ławeczka powstała w naszej gminie, powiecie. Przeciez puszki, butelki po piwie itp nie zostawia Wójt, Starosta itp. Macie pretensje a może to wasz znajomy, dzieci itp to robi. Widzicie, zgloscie to na policje,straż miejską niech jeźdzą co 15 min i pilnują albo niech postawią posterunek. Sami widzicie, że cokolwiek się robi w powiecie jest problem. Najlepiej się żalić a moze zacząć robić porzadki wśród swoich znajomych ?? 7
Nie działa bo ktoś ukradł i czyja wina?? Gminy??

 

Dodano: 14 sierpnia 2019 22:09, (xxxxyy)

Popieram wpis quatro, dziś przed świętem Wojska Polskiego skoszone chwasty i pozbierane śmieci. Szkoda, że OPI nie pofatygowało się podjechać i zrobić zdjęcia po naszych poprzednich wpisach -około 3 sierpnia. Wtedy w sobotę wstyd mi było za bajzer wokół pomników. Chciałem się tylko pochwalić koleżankom i kolegom z Olsztyna i Warszawy garnizonem w Komorowie i jego otoczeniem. Wyszła wielka gafa. Czy wokół Urzędu Gminy też jest sprzątane tylko na święta i przyjazdy ministrów?

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Salon Orange

ul. Kilińskiego 1/6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pawlak & Pawlak

ul. Małkińska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

FOTOWOLTAIKA OSTRÓW MAZ

Restauracja Tandem

ul. Kościuszki 38 F (dojazd od ul. Widnichowskiej)
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]