Ostrovia pokonała Koronę (zdjęcia, wideo)

Dodano: 12 września 2019 08:35, Autor: Miłosz Magrzyk

Kibice mogli zobaczyć w tym meczu jedną bramkę. Strzelił ją Dawid Wilczewski, zawodnik ostrowskiej drużyny.
Mecz z Koroną Ostrovia na pewno zapamięta dobrze. Tym razem zwycięstwo podopiecznym trenera Pawła Kowalczyka zapewnił Dawid Wilczewski, strzelając w 73 minucie meczu gola na 1:0.

W pierwszej połowie spotkania szanse na oddanie celnych strzałów miały obie drużyny, jednak żadna z nich nie skorzystała z możliwości umieszczenia piłki w bramce przeciwników.

Wygrywając mecz, Ostrovia wyeliminowała podopiecznych Tomasza Staniórskiego z walki w Pucharze Polski.

Pożar dotkliwie zniszczył budynek, w którym mieszkała rodzina. Koszty odbudowy domu są bardzo wysokie.

Dotkliwa porażka MKS-u

Na początku drużyny zaciekle ze sobą rywalizowały, jednak później zawodnicy z Małkini wyraźnie odpuścili.