XXI Powiatowa Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych

Dodano: 30 listopada 2019 08:53, Autor: Miłosz Magrzyk

W ramach olimpiady drużyny, które reprezentowały rożne szkoły, grały w piłkę ręczną.
14 i 18 listopada na hali sportowej LO w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowano Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Turniej odbył się w ramach XXI Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych.

REKLAMADo rywalizacji przystąpiły dziewczęta z 5 szkół, a mianowicie: Zespołu Szkół w Starym Lubiejewie, Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej, Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Zespołu Szkół w Małkini Górnej i Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.

Po rozegraniu turnieju okazało się, że najlepszymi zawodniczkami zostały zawodniczki reprezentujące LO w Ostrowi Mazowieckiej. Na 2. miejscu uplasowała się drużyna z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, a na ostatnim stopniu podium stanął zespół, który reprezentował Zespół Szkół w Małkini Górnej. Na 4. miejscu uplasowała się drużyna, która reprezentowała Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi. Stawkę zamknęły zawodniczki z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie.

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

W listopadzie, a dokładnie w dniach 13 i 20 listopada, w ramach XXI Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych zorganizowano Turniej Piłki Ręcznej Chłopców. Drużyny reprezentowały ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Liceum Ogólnokształcące w Ostrowi Mazowieckiej, ZS w Starym Lubiejewie i ZS w Małkini Górnej.

Najlepszą drużyną, podobnie jak w rozgrywkach dziewcząt, okazała się drużyna, która reprezentowała LO w Ostrowi Mazowieckiej. Na 2. miejscu uplasowała się drużyna z ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, a na ostatnim stopniu podium stanęli reprezentanci ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej. 4. miejsce zajęła drużyna z ZS w Małkini Górnej, a na 5. uplasował się zespół z ZS CKR w Starym Lubiejewie.

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rozegrano na hali Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Korupcja w Urzędzie Skarbowym w Ostrowi. Jest akt oskarżenia

30 listopada 2019, Miłosz Magrzyk

Większość z osób oskarżonych w tej sprawie nie przyznała się do popełnienia zarzucanych im czynów.

Warsztaty historyczne dla uczniów (zdjęcia)

29 listopada 2019, Muzeum - Dom Rodziny Pileckich, red. MK

W Starej Elektrowni odbyły się kolejne w tym roku warsztaty historyczne dla uczniów.

mPojazd wjeżdża na iPhony

28 listopada 2019, Ministerstwo Cyfryzacji, red. MK

Kierowcy, którzy używają telefonów komórkowych z systemem iOS czekali na to od dawna.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny BARBARA

ul. Lubiejewska 21F/11
07-300 Ostrów Mazowiecka

Odmień się wiosną! Salon BARBARA zaprasza!

ART Nieruchomości

ul. Bolesława Prusa 50
07-300 Ostrów Mazowiecka

DOM W OSTROWI MAZ. W CENIE MIESZKANIA! WYOSKI STANDARD!

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]