Rozmowa o bezdomności zwierząt

Dodano: 30 czerwca 2020 08:27, Autor: Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Burmistrz Jerzy Bauer spotkał się z przedstawicielkami fundacji.
Na zaproszenie burmistrza Jerzego Bauera 29 czerwca miało miejsce spotkanie z przedstawicielkami fundacji LePsie Jutro z Ostrowi Mazowieckiej.

REKLAMAW rozmowach podjęto wiele spraw związanych z bezdomnością zwierząt w mieście. Ustalono, że w ramach dalszej współpracy konsultowane będą nowe rozwiązania "Miejskiego programu zapobiegania bezdomności zwierząt".

Profil fundacji: https://www.facebook.com/Fundacja-LePsie-Jutro-1464987640304612/?__tn__=K-R&eid=ARCJQh6xN6GxenqWFtgB4m-7_2JvbSfkhq9zEMG54I_mnNHHeoSoDQmU2n-BJls8AF8Hbbh9QWnMpgLq&fref=mentions.

Opieka nad zwierzętami bezdomnymi: http://www.ostrowmaz.pl/pl/page/opieka-nad-zwierz%C4%99tami-bezdomnymi.Źródło zdjęcia: Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej

Zobacz również

Wójt przyznał nagrody najlepszym uczniom

30 czerwca 2020, Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

W związku z pandemią koronawirusa tegoroczne wręczenie nagród najlepszym uczniom szkół gminnych odbyło się nie w jednej ze szkół, ale w siedzibie Urzędu Gminy w Ostrowi Mazowieckiej.

Wszczynał awantury domowe i znęcał się nad matką

29 czerwca 2020, Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce, red. Miłosz Magrzyk

Jak ustalono w toku śledztwa, Paweł K. już wcześniej znęcał się psychicznie nad matką. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej z dnia 25 maja 2018 r. został uznany winnym popełnienia przestępstwa znęcania się psychicznego nad osobą najbliższą.

Bezpieczne wakacje 2020

29 czerwca 2020, KWP, red. Miłosz Magrzyk

Wakacje kojarzą nam się z wypoczynkiem i beztroską, ale pozostaje jeszcze kwestia dojazdu do miejsca docelowego. Co zrobić, aby podróż była bezpieczna?

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

WRI-Deweloper

ul. Sikorskiego 8
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]