Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła

Dodano: 15 września 2020 08:10, Autor: Urząd Gminy w Wąsewie, red. Miłosz Magrzyk

Inwentaryzacja na terenie gminy Wąsewo będzie prowadzona do 25 września.
Wójt gminy Wąsewo Rafał Kowalczyk informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji działań w ramach mazowieckiego instrumentu wsparcia ochrony powietrza, czyli działań Mazowsze 2020, finansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, od dnia 7 do 25 września 2020 r., na terenie gminy Wąsewo, będzie przeprowadzana inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła.

REKLAMACo ważne, podczas inwentaryzacji nie będą spisywane dane osobowe mieszkańców. Dzięki dokładnemu spisowi gmina Wąsewo będzie mogła ubiegać się o dofinansowania do wymiany pozaklasowych źródeł ciepła dla mieszkańców oraz do innych zadań z zakresu ochrony powietrza.

Inwentaryzację prowadzi firma EkoDialog. Osoby wykonujące pracę w terenie posiadają imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego (podpisane przez wójta gminy Wąsewo).

Mieszkańców gminy Wąsewo uprasza się o udzielenie pomocy i niezbędnych informacji wykonawcom wyżej wymienionej inwentaryzacji. Osoby dokonujące spisu udzielą niezbędnych wyjaśnień w zakresie wykonywanych prac.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Z Prostyni do Sopotu. Trasę pokona na piechotę

14 września 2020, Miłosz Magrzyk

"Kebson", youtuber znany z nagrywania swych kulinarnych podróży, tym razem pieszo pokona 352 kilometry. Wszystko po to, by pomóc.

Terytorialsi szkolili się na lądzie i na wodzie (zdjęcia)

14 września 2020, 5 Mazowiecka Brygada Oborny Terytorialnej, red. Miłosz Magrzyk

Terytorialsi już od 2 miesięcy w ramach szkoleń rotacyjnych odbywają ćwiczenia z zakresu zarządzania kryzysowego, podczas których uczą się współdziałania z innymi służbami na wypadek wystąpienia pożarów wielkoobszarowych, powodzi czy huraganów.

Akcja szczepienia lisów

14 września 2020, Nadleśnictwo w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Akcja ma odbyć się w dniach 14-22 września.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

TERRAZYT - OKNA, DRZWI, BRAMY

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Drzwi, okna, rolety od 1996 roku!

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]