Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

Dodano: 21 listopada 2020 08:39, Autor: https://spisrolny.gov.pl/, red. Miłosz Magrzyk

Do końca spisu pozostało już niewiele czasu. Trwa on bowiem do 30 listopada.
Do końca spisu rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma każdy wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.

REKLAMATylko do 30 listopada 2020 r. użytkownicy gospodarstw rolnych mają czas, aby wywiązać się z obowiązku spisowego. Tymczasem liczba rolników, którzy nie spisali swoich gospodarstw, pozostaje na Mazowszu dość duża. Brak danych z tych gospodarstw oznacza, że władze lokalne i instytucje rolnicze nie będą miały pełnej wiedzy niezbędnej do podejmowania w najbliższej przyszłości działań wspierających rolników.

Jeśli trafisz w swoim otoczeniu na kogoś, kto nie spisał jeszcze swojego gospodarstwa, zaproponuj mu samospis internetowy dostępny na stronie https://spisrolny.gov.pl/. To najwygodniejsza i najbezpieczniejsza metoda - wszystko można zrobić w domu w dogodnym dla siebie czasie. Ważne - od pierwszego skutecznego zalogowania do aplikacji masz tylko 5 dni na dokończenie spisu!

Sąsiadowi lub znajomemu, który nie ma komputera, zasugeruj kontakt z infolinią spisową dostępną pod numerem 22 279 99 99 lub z Gminnym Biurem Spisowym (poniedziałek - piątek) pod numerem 29 74 68 600, wew. 36. Jeśli zgłosi chęć spisania gospodarstwa rolnego, zostanie przekierowany do rachmistrza telefonicznego lub terenowego, który w imieniu rolnika wprowadzi wszystkie informacje do formularza spisowego.

Osobie, która uważa, że nieprzystąpienie do spisu jednej osoby nie ma większego znaczenia, należy przypomnieć, że liczy się każdy rolnik!Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Wyróżniono mieszkańca gminy Małkinia Górna (zdjęcia)

21 listopada 2020, Urząd Gminy w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Tomasza Dąbrowskiego do konkursu zgłosiła Lokalna Grupa Działania "Zielone Sioło", która od lat wspiera rodzimych wytwórców.

Termowizyjny system do dynamicznego pomiaru temperatury ciała (zdjęcia)

20 listopada 2020, Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Samorządowcy z terenu powiatu ostrowskiego spotkali się z przedstawicielami spółki NASK SA.

Nowa nawierzchnia sali gimnastycznej przy SP nr 2 w Małkini Górnej (zdjęcia)

18 listopada 2020, Urząd Gminy w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Podłoga w sali gimnastycznej nigdy nie była remontowana, a kilkunastoletnie przeciekanie dachu skutecznie ją zniszczyło.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Street food Zapiekanki / Król lody tradycyjne

ul. 3 Maja 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

Lody tradycyjne. Smak, który pokochasz!

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]