19. Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai (zdjęcia)

Dodano: 22 lutego 2021 08:18, Autor: OKKK, red. Miłosz Magrzyk

W tym roku w zmaganiach wzięło udział 90 młodych zawodników.
Dnia 7 lutego odbyły się 19. Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. W takim turnieju biorą udział członkowie OKKK i dla wielu z nich jest to pierwszy start w zawodach w życiu. W tym roku w zmaganiach wzięło udział 90 młodych karateków, którzy startowali w 3 konkurencjach: walka na tarczy, kata i kumite. Z powodu ograniczeń sanitarnych zawody odbyły się bez udziału publiczności. Turniej nie miałby miejsca, gdyby nie pomoc starszych zawodników, którzy wcielili się w role sędziów, obsługi stolików sędziowskich i obsługi maty. Organizatorzy dziękują wszystkim za niezawodną pomoc.

REKLAMAPodczas turnieju najlepsi zawodnicy otrzymali wyróżnienia za wyniki osiągnięte w roku 2020, a przed turniejem odbyło się również szkolenie sędziowskie. Przeprowadzili je: shihan Jan Gruba (6 dan), sensei Radosław Grabowski i Tomasz Marcjaniak z IKA Kyokushinryu.

Ekipy sędziowskie świetnie spisały się podczas zawodów. Organizatorzy serdeczne podziękowania składają również pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za pomoc w organizacji turnieju. Ponadto w tym roku Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai obchodzi 40-lecie. Początek roku 2021 jest obiecujący.Zobacz również

Policjant i żołnierz WOT pomogli kierowcy

19 lutego 2021, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne, które jeszcze kilka dni temu panowały w powiecie ostrowskim, wielu osobom sprawiały niemałe problemy.

O krok dalej w przygodzie z kick-boxingiem (zdjęcia)

19 lutego 2021, Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, red. Miłosz Magrzyk

Sparingi międzyklubowe mają bardzo dużą wartość szkoleniową, ponieważ można na nich spotkać innych ludzi, z różnych klubów, o zróżnicowanym poziomie umiejętności.

Weź udział w Festiwalu Polskiej Piosenki Filmowej

17 lutego 2021, MDK, red. Miłosz Magrzyk

Cele organizatora wydarzenia, czyli Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, koncentrują się m.in. na promowaniu dorobku uznanych polskich kompozytorów i autorów tekstów.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]