Posiedzenie Rady Gminy w Broku (zdjęcia, wideo)

Dodano: 23 lutego 2021 08:48, Autor: Urząd Gminy w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Tematem przewodnim sesji była informacja o stanie bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Brok.
W dniu 18 lutego 2021 r. odbyło się XV posiedzenie Rady Gminy w Broku. Tematem przewodnim obrad była informacja o stanie bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Brok, którą przedstawili komendant Komisariatu w Małkini Górnej kom. Justyna Biedrzycka oraz przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Broku.

REKLAMAWażnym punktem porządku obrad było podjęcie Uchwały w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Brok. Podczas posiedzenia przyjęto też uchwały w sprawach: ustalenia planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego dla nauczycieli oraz maksymalnej kwoty dofinansowania w 2021 r. za kształcenie nauczycieli zatrudnionych w gminnych jednostkach oświatowych, w sprawie rodzaju świadczeń przyznawanych w ramach pomocy zdrowotnej oraz warunków i sposobów ich przyznawania dla nauczycieli szkół i przedszkola prowadzonych przez gminę Brok, w sprawie regulaminu korzystania z terenu rekreacyjnego przy basenie portowym w Broku, w sprawie funduszu sołeckiego, w sprawie uchwalenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Brok w 2021 roku oraz w sprawie uchylenia uchwały dotyczącej zaliczenia drogi na obszarze miasta Brok do kategorii dróg gminnych i ustalenia jej przebiegu.

Ponadto na sesji rada przyjęła sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego, a także sprawozdania z działalności komisji stałych Rady Gminy w Broku za 2020 rok. Przedstawiona została również informacja z działalności Rady Gminy za rok ubiegły.

Na posiedzeniu radni rozpatrzyli także petycję w przedmiocie masowych szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, podejmując w tym względzie stosowną uchwałę. Teksty podjętych uchwał dostępne są na stronie http://bip.brok.pl/.
Zobacz również

Szkolenia z zakresu profilaktyki

22 lutego 2021, Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Tematy, które zostaną poruszone podczas szkoleń dla rad pedagogicznych miejskich szkół podstawowych, to m.in. promowanie postaw prozdrowotnych oraz sposoby konstruktywnego przystosowania się do sytuacji trudnych.

Muzeum szuka pracownika

21 lutego 2021, Muzeum Dom Rodziny Pileckich, red. Miłosz Magrzyk

Aplikacje można składać do 26 lutego 2021 r.

Przekazanie działki pod budowę komendy

19 lutego 2021, KWP z siedzibą w Radomiu, red. Miłosz Magrzyk

Jest to teren o powierzchni 11 489 metrów kwadratowych mieszczący się przy ulicy Broniewskiego w Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106
07-300 Ostrów Mazowiecka

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Street food Zapiekanki / Król lody tradycyjne

ul. 3 Maja 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

Lody tradycyjne. Smak, który pokochasz!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]