Porażka z Jantarem

Dodano: 8 czerwca 2021 09:43, Autor: Miłosz Magrzyk

Jak przyznały podopieczne trenera Kacprzaka, od początku wiedziały, iż mecz z tymi przeciwniczkami nie będzie należał do łatwych.
- Wiedziałyśmy, że akurat na spotkanie z liderkami będziemy miały ogromne problemy kadrowe i nie będzie łatwo. Gospodynie od początku zaczęły grać swoje, a my po prostu starałyśmy się przerwać ich grę. Do przerwy wychodziło całkiem nieźle, przeciwniczki zdobyły tylko jedną bramkę. My szukałyśmy swoich szans w kontrataku, było kilka sytuacji, ale trochę zabrakło. W drugiej połowie nasza gra całkiem się posypała i Jantar dorzucił następne gole - zrelacjonowano na stronie facebookowej zespołu.

Choć przegrały 0:8, jak twierdzą, w grze, którą prowadziły, można znaleźć także pozytywne elementy. Należy do nich m.in. konsekwencja. Jak piszą: Zwłaszcza w pierwszej połowie rywalki miały problem, żeby przebić się przez naszą obronę i znaleźć drogę do bramki, której bardzo ambitnie broniła Justyna Kazanowska. Bardzo dobrze zaprezentowała się Natalia Grucelska, która po raz pierwszy zagrała cały mecz. Wcale nie gorzej spisała się jej siostra Ewelina Grucelska. W obronie bardzo pewnie zagrała Marzena Dzierka. Dużo do gry wniosła zmienniczka Joanna Malinowska, która powoli wraca do treningów i została rzucona na głęboką wodę. Iza Lenarczyk dwoiła się i troiła na pozycji napastniczki jednak bardzo szybko była podwajana przez obrończynie gospodyń. Standardowo na wysokim poziomie zagrały na środku Natalia Komor i Karolina Piasecka.

Pomimo wszystko to jednak przeciwniczki lepiej kontrolowały przebieg spotkania. Tym samym udowodniły, że to właśnie im należy się awans do III ligi.

Skład ostrowskiego zespołu: Justyna Kazanowska, Marzena Dzierka, Ada Grabowska, Patrycja Cichowska, Sylwia Śladewska, Ewelina Grucelska, Natalia Komor, Kinga Nienałtowska, Karolina Piasecka, Natalia Grucelska, Izabela Lenarczyk, Joanna Malinowska, Amelia Pełszyńska.

- Podziękowania dla "ławki": Michalina Chrobot, Klaudia Zaręba i Amelia Skowrońska. Fajnie, że byłyście z nami - dodała drużyna.

Źródło zdjęcia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Piłkarki nie zwalniają tempa. Notują kolejne zwycięstwo (zdjęcia)