Raport o stanie gminy - debata

Dodano: 9 czerwca 2021 10:59, Autor: UG w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Zgłoszenia do debaty można składać do 10 czerwca 2021 r. Sesja, na której będzie prezentowany raport, odbędzie się w piątek.
Wójt gminy Ostrów Mazowiecka przedstawił "Raport o stanie gminy Ostrów Mazowiecka za 2020 rok". Raport obejmuje podsumowanie działalności wójta w minionym roku, w szczególności: realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał rady gminy. Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza się debatę. W debacie oprócz radnych mogą też zabierać głos mieszkańcy gminy Ostrów Mazowiecka. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos, składa do przewodniczącej Rady Gminy Ostrów Mazowiecka pisemne zgłoszenie (wzór zgłoszenia jest dostępny na stronie UG do pobrania), poparte podpisami co najmniej 20 osób.

REKLAMAZgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącą Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że Rada Gminy postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Raport o stanie gminy Ostrów Mazowiecka za 2020 rok zostanie przedstawiony na sesji Rady Gminy - 11 czerwca 2021 r. Zgłoszenia do debaty można składać do przewodniczącej Rady Gminy Ostrów Mazowiecka do 10 czerwca 2021 r.

Porządek obrad najbliższej sesji jest dostępny pod linkiem: https://gminaostrowmazowiecka.pl/wiadomosci/28282/xxv-sesja-rady-gminy-ostrow-mazowiecka.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Zakończenie przebudowy ul. Sienkiewicza i Reymonta w Broku (zdjęcia)

9 czerwca 2021, UG w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Wykonano również chodniki, a w celu zwiększenia bezpieczeństwa zamontowano progi zwalniające.

Strajk ostrzegawczy pielęgniarek i położnych. Jak było w Ostrowi?

8 czerwca 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Czy personel ostrowskiego szpitala przyłączył się do akcji? Sprawdź.

Mural ku czci bohaterów

7 czerwca 2021, UG w Bogutach-Piankach, red. Miłosz Magrzyk

Mural ten będzie wyjątkowy ze względu na upamiętnienie działającej w krótkim okresie w rodzącej się Rzeczpospolitej w strukturach WP 1. Dywizji Litewsko-Białoruskiej.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Pawlak & Pawlak

ul. Małkińska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

FOTOWOLTAIKA OSTRÓW MAZ

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]