Po więcej informacji związanych z COVID-19 zapraszamy do poniższych artykułów.

Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/
Dodano: 17 grudnia 2021 15:57, Autor: Miłosz Magrzyk

Walka z dynamicznym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem trwa. Zgodnie z wytycznymi rządu już od środy w życie wejdą nowe zasady funkcjonowania m.in. w środkach transportu, hotelach i klubach nocnych. Obostrzenia będą dotyczyć również osób podróżujących poza granice Polski.
Aby zaciągnąć zobowiązanie w niektórych instytucjach finansowych, wystarczą podstawowe dane z dokumentu tożsamości. Bez podpisów, wszystko przez internet. Dlatego, zanim podamy komuś tego typu informacje, warto dokładnie przeanalizować, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z oszustwem. Nawet wtedy, kiedy pretekstem do ich wyłudzenia jest nasze zdrowie.
Długie kolejki przed sklepami i pogorszenie kondycji branży hotelarskiej. Przed takimi konsekwencjami nowych obostrzeń przestrzegają przedsiębiorcy.
ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka
MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA
ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka
APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.