Podziękowania za pracę w czasie pandemii (zdjęcia)

Dodano: 27 maja 2022 11:03, Autor: Artykuł nadesłany przez PSSE w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Walka z pandemią COVID-19 była szczególnie trudnym wyzwaniem dla służb sanitarnych; okresem ciągłej gotowości do pracy niezależnie od dnia i godziny.
Konferencja Żywienie, zdrowie, choroby przewlekłe zorganizowana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowi Mazowieckiej Magdalenę Kaczmarek była doskonałą okazją, by podziękować wszystkim pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowi Maz. za profesjonalną i pełną oddania pracę w czasie pandemii COVID-19. Podczas konferencji Pani Inspektor zwróciła się do swoich współpracowników: to właśnie w tym miejscu, w Państwa obecności, dziękuję moim współpracownikom, a tym samym niezwykłym ludziom, dla których praca dla Państwa była i jest ogromnym źródłem prawdziwej satysfakcji, a dbanie o zdrowie drugiego człowieka najważniejszą jej misją.

REKLAMAW dowód uznania za trud, zaangażowanie i sumienność w realizacji swoich obowiązków wręczyła okolicznościowe statuetki pracownikom Stacji. Słowa uznania i podziękowania skierowała także do zaproszonych gości, przedstawicieli służb mundurowych: Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej - podinsp. Krzysztofa Szymańskiego, Komendanta Miejskiej Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosława Olszewskiego oraz Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzego Bauera.

Wręczając statuetki, dziękowała za bardzo dobrą współpracę służb podczas realizacji zadań związanych z eliminowaniem zagrożeń epidemicznych na terenie naszego powiatu.Zobacz również

Konferencja "Żywienie, zdrowie, choroby przewlekłe" (zdjęcia)

26 maja 2022, Artykuł nadesłany przez PSSE w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Odżywianie to jeden z istotniejszych czynników determinujących stan zdrowia społeczeństwa.

Powiatowe obchody Dnia Strażaka (zdjęcia)

26 maja 2022, St. kpt. Rafał Kamiński / KP PSP w Ostrowi, red. Miłosz Magrzyk

25 maja 2022 roku na placu przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczystość z okazji Powiatowych obchodów Dnia Strażaka.

Poświęcenie pomnika błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego (zdjęcia)

24 maja 2022, UG w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Główne uroczystości poświęcenia pomnika błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego odbyły się 21 maja.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

TERRAZYT - OKNA, DRZWI, BRAMY

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Drzwi, okna, rolety od 1996 roku!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]