IV Gminny Rajd Rowerowy w Wąsewie

Dodano: 17 czerwca 2022 19:36, Autor: UG Wąsewo, red. Elżbieta Krajewska

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie i Gmina Wąsewo zapraszają na Rajd Rowerowy wszystkich sympatyków książek i dwóch kółek.
REKLAMARajd odbędzie się 25 czerwca br. (sobota) - rejestracja uczestników od godz. 9.30 do 10.00 - na placu przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie.

Jego celem jest integracja mieszkańców gminy Wąsewo i gminy Czerwin, ale też promocja czytelnictwa, biblioteki i zdrowego stylu życia. Do udziału w rajdzie zaproszeni są miłośnicy książek i rowerów, aby wspólnie poznać okolicę oraz spędzić miło czas w gronie osób o podobnych pasjach.

Trasa: Wąsewo, ul. Zastawska 13 A - Trynosy-Osiedle - Wysocze - Czerwin ul. Wolności 1a (szereg atrakcji dla uczestników Rajdu Rowerowego), Gocły - Bartosy - Wąsewo.

Obowiązują wcześniejsze zapisy!

Aby zgłosić swój udział w rajdzie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do Biblioteki najpóźniej do 22 czerwca br. Mile widziana biała bluzeczka/koszulka oraz obowiązkowo kamizelka odblaskowa. Złożenie Karty zgłoszenia do udziału w rajdzie, jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizatorów rajdu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 poz. 1718), w tym do celów ubezpieczeniowych oraz umieszczenia na stronie internetowej organizatorów i współorganizatorów zdjęć z rajdu.

Szczegóły w regulaminie. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.biblioteka.wasewo.pl


plakat organizatorów

Zobacz również

Już jutro rozpocznie się Młodzieżowe Święto Sportu

12 czerwca 2022, Młodzieżowa Rada Miasta Ostrów Mazowiecka, MOSiR, red. Anna Augustyniak

Młodzieżowa Rada Miasta Ostrów Mazowiecka i MOSiR serdecznie zapraszają młodzież z miasta Ostrów Mazowiecka do wzięcia udziału w zawodach sportowych.

Przygodę z książką czas zacząć (zdjęcia)

18 maja 2022, UG / SP w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Tematem przewodnim uroczystości było hasło: z językiem ojczystym za pan brat.

Sezon rowerowy w pełni. Takie mandaty mogą zapłacić rowerzyści

17 maja 2022, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Jeśli ktoś, jadąc na rowerze, sądzi, że może sobie pozwolić na więcej niż kierowca auta, to się myli. W przepisach rowerzyści są traktowani równie surowo.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]