KS Wąsewo przegrało z Mazurem

Dodano: 6 września 2022 08:08, Autor: Anna Augustyniak

Mecz w ramach 4. kolejki ligowej dla zespołu KS Wąsewo nie zakończył się szczęśliwie.

KS Wąsewo niedzielne spotkanie przed własną publicznością przegrało 1:2 z drużyną Mazur Ojrzeń. - Kolejny raz czujemy ogromny niedosyt, nie potrafimy wykorzystać swoich 100% sytuacji na zdobycie bramki - skomentowała mecz drużyna.

Pierwszą bramkę strzeliła drużyna gości, jednak wąsewski zespół szybko zareagował i jeszcze w pierwszej połowie po strzale Michała Kubata wyrównał 1:1. - Druga połowa to przewaga naszej drużyny do momentu otrzymania drugiej żółtej kartki przez Mateusza Poleskiego, od tej pory musieliśmy sobie radzić bez jednego zawodnika. Kilka minut później z powodu urazów boisko musieli opuścić Peredystyi oraz Kubat - relacjonuje KS Wąsewo. Zaledwie trzy minuty przed końcem meczu Mazur zdobył kolejnego gola, który zapewnił mu zwycięstwo 1:2.

Zwycięstwo zapewniło drużynie Mazur Ojrzeń 4. miejsce w ligowej klasyfikacji z 9 punktami na koncie. Po 4. kolejce KS Ostrovia znajduje się na miejscu 5. z 8 punktami, a KS Wąsewo - z 3 punktami na pozycji 12.

KS Wąsewo - Mazur Ojrzeń 1:2 (1:1)
KS Wąsewo - bramka: Michał Kubat
Skład: Poluliakhov - Warszawik, Kapica, Poleski, Orłowski (Mórawski) - Gordziejczyk, Ambroziak, Peredystyi (Podolak), Kubat (Kośnik) - Romanik, Napiórkowski (Zęgota)

Źródło zdj. KS Wąsewo

Źródło tabeli: 90minut.pl

Sobotni mecz dla ostrowskiej drużyny zakończył się zwycięstwem.

KS Ostrovia rozgromiła Orz Goworowo

1 września 2022, Anna Augustyniak

Ostrowska drużyna dzięki zwycięstwu zapewniła sobie promocję do kolejnej rundy Pucharu Polski.