MKS Małkinia pokonana przez Sępa z Żelechowa

Dodano: 25 października 2022 07:00, Autor: Anna Augustyniak

Zespół z Małkini ma za sobą mecz 11. kolejki rozgrywek ligi okręgowej.

W niedzielne przedpołudnie, 23 października, MKS Małkinia zmierzyła się na wyjeździe z drużyną Sęp Żelechów. Gospodarze spotkania tego dnia pokazali lepszą formę i wygrali 4:0.

Pełna emocji pierwsza połowa meczu zakończyła się golem strzelonym przez Kubę Gałkowskiego w 45. minucie. Następnie w drugiej połowie kolejne strzały zaliczyli Damian Grzyb, ponownie Kuba Gałkowski i Albert Bożek. Ze strony MKS Małkinia tego dnia nie padł niestety żaden celny strzał i ostatecznie Sęp Żelechów wygrał.

W wyniku spotkania MKS Małkinia z 16 punktami na koncie znalazła się na 7. pozycji w tabeli. Z kolei Sęp Żelechów ma 21 punktów i zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji.

Źródło tabeli: 90minut.pl
Źródło miniatury: MKS Małkinia

Justyna Jasko wygrała Puchar Polski (zdjęcie)