Trzecie miejsce ostrowskiego szpitala wśród najlepiej zarządzanych (zdjęcia)

Dodano: 25 listopada 2022 06:35, Autor: Szpital Powiatowy Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska


W siódmej edycji plebiscytu Szpital w Ostrowi Mazowieckiej na podium rankingu: "Liderzy Zarządzania, Najlepiej Zarządzane Szpitale Publiczne według BFF Banking Group"

REKLAMAPrzecieramy oczy ze zdumienia... Trzecie miejsce w elitarnym gronie najlepiej zarządzanych szpitali w Polsce. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej drugi raz z rzędu znalazł się na podium rankingu: "Liderzy Zarządzania, Najlepiej Zarządzane Szpitale Publiczne według BFF Banking Group"

- Prześwietlamy placówki szpitalne pod kątem sytuacji finansowej, a ta jest wypadkową skuteczności ich zarządzania - mówił Radosław Moks z BFF Banking Group podczas gali wręczania nagród laureatom w łódzkim teatrze Monopolis. - Zarządzający szpitalami publicznymi oprócz dbania o efektywne funkcjonowanie placówki, muszą zmagać się z inflacją, realiami post-covidowymi, kolejnymi reformami systemu ochrony zdrowia oraz długiem zdrowotnym będącym efektem pandemii.
Do siódmej edycji plebiscytu - organizowanego przez dziennik Rzeczypospolita, BFF Banking Group, Polską Federację Szpitali oraz przy Honorowym Patronacie Rzecznika Praw Pacjenta - przystąpiła rekordowa liczba 317 szpitali: powiatowych, wojewódzkich, uniwersyteckich, onkologicznych, pediatrycznych, psychiatrycznych, klinicznych. Placówki podzielono na kategorie pod kątem wartości rocznego kontraktu z NFZ. W pierwszej grupie rywalizowały szpitale z kontraktem do 69 mln złotych, w drugiej te z kontraktem od 70 do 149 mln złotych, a szpitale z przychodami z NFZ powyżej 150 mln złotych w trzeciej kategorii. Oddzielną klasyfikację miały instytuty medyczne oraz szpitale uniwersyteckie.
- Czujemy ogromną satysfakcję z tak wysokiego miejsca w rankingu - wyjaśnia Artur Wnuk, Dyrektor Szpitala w Ostrowi Mazowieckiej. - Dziękuję wszystkim pracownikom Szpitala, bo każdy z nich swoją efektywną pracą przyłożył się do tego sukcesu. Sukcesu, który osiągnęliśmy już drugi raz z rzędu. Udowodniliśmy tym samym, że dobre wyniki finansowe naszej placówki to nie przypadek. Tym samym znaleźliśmy się w zaszczytnym towarzystwie najlepiej zarządzanych placówek w Polsce. W naszej kategorii szpitali z kontaktami z NFZ do 149 mln złotych wyprzedził nas jedynie ubiegłoroczny lider - Szpital w Radomsku oraz plasujący się na drugim miejscu Szpital w Hajnówce.


zdjęcia Szpital Powiatowy Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Burmistrz Jerzy Bauer odebrał nagrodę Symbol Polskiej Samorządności 2022 (zdjęcia)

21 listopada 2022, Miasto Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Wśród laureatów programu Symbol 2022 samorząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Konferencja "Uwolnij się. Bądź sobą!" (zdjęcia, wideo)

19 listopada 2022, Elżbieta Krajewska

Celem konferencji było zwiększenie wiedzy i umiejętności z zakresu profilaktyki oraz stosowania wczesnej interwencji wobec dzieci i młodzieży zagrożonych albo już uzależnionych od substancji psychoaktywnych, komputera/Internetu, nowych technologii, pornografii i hazardu.

Konferencja Odpowiedzialni społecznie w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

9 listopada 2022, Elżbieta Krajewska

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowi Mazowieckiej wspólnie z Miastem Ostrów Mazowiecka, Ostrowską Spółdzielnią Socjalną, Miejską Świetlicą Socjoterapeutyczną oraz Środowiskowym Domem Samopomocy to organizatorzy Konferencji "Odpowiedzialni Społecznie"

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]