Osłabieni wąsewianie z porażką

Dodano: 15 maja 2023 13:51, Autor: KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

KS Wąsewo pojechało na mecz wyjazdowy w okrojonym składzie. Bardzo słaba pierwsza połowa przesądziła o wyniku spotkania.
W ramach 25. kolejki ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka, podopieczni Adriana Orłowskiego udali się na wyjazd do Moraw, gdzie na zastępczym gruncie zmierzyli się z Konopianką Konopki.

Mecz rozegrany został w niedzielę, 14 maja 2023 o godz. 16:00. Piłkarze KS Wąsewo udali się na mecz w okrojonym składzie. Z wielu względów w składzie zabrakło kilku ważnych zawodników. Konopianka była bardzo zdeterminowana, aby mecz poszedł po ich myśli, wszystko z okazji 60-lecia klubu. Pierwsza połowa była bardzo słaba w wykonaniu wąsewian. Zawodnicy KS-u mogli schodzić do szatni z jeszcze większą stratą bramkową, jednak przy rzucie karnym dobrze zainterweniował Wiktor Samoraj.

Druga połowa to przebudzenie zespołu z Wąsewa. Gospodarze jednak nie dawali za wygraną i chcieli spędzić jubileusz w szampańskich nastrojach. Wąsewianie próbowali często strzelać, niestety zabrakło skuteczności.

W następnej kolejce KS Wąsewo rozegra mecz derbowy z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Spotkanie w rundzie jesiennej, zakończyło się domowym zwycięstwem Ostrovii 2:0. Tym razem mecz zostanie rozegrany w Wąsewie, w niedzielę, 21 maja 2023 o godz. 17:00.

Konopianka Konopki 2:1 KS Wąsewo

Źródło zdjęcia: KS Wąsewo

Będący ostatnio w dobrej formie zespół GKS-u Andrzejewo, zmierzył się na wyjeździe z liderem tabeli Świtem Baranowo. Zwycięstwo gości przybliżyło ich do mistrzostwa, jednak łatwo nie było.

Dobra passa przerwana. KS Wąsewo z porażką

11 maja 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Zmierzyły się ze sobą dwie drużyny będące blisko w tabeli. Kibice mogli zobaczyć wiele bramek, niestety dla wąsewian mecz zakończył się ich porażką.

Udany wyjazd do Strzegowa. KS Wąsewo wygrywa na wyjeździe

8 maja 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze Adriana Orłowskiego chcieli odgryźć się za domową porażkę w rundzie jesiennej. Plan został wykonany w 100 procentach.