Dzień Dziecka w Małkini Górnej. Święto najmłodszych pełne radości i uśmiechów

Dodano: 30 maja 2023 16:03, Autor: UG Małkinia Górna, red. Kacper Jaworowski

Wielu uważa, że dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Aby uczcić ten czas, wiele społeczności organizuje różnorodne wydarzenia i święta dedykowane najmłodszym członkom społeczności. Nie inaczej będzie w Małkini.
W Polsce, podobnie jak w innych krajach byłego Bloku Wschodniego, Dzień Dziecka obchodzi się z początkiem czerwca, kiedy to pogoda jest łaskawa, a przyroda rozkwita w pełni. Gminny Dzień Dziecka jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez najmłodszych mieszkańców gminy.

Organizatorzy starają się zapewnić bogaty program atrakcji, który zadowoli zarówno małe dzieci, jak i ich rodziców. Gminny Dzień Dziecka w Małkini Górnej to doskonała okazja dla mieszkańców, aby spędzić miłe chwile razem, ciesząc się radością i beztroską atmosferą.

W niedzielę, 4 czerwca 2023, przy placu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu przy ul. Przedszkolnej 3 w Małkini Górnej, rozpocznie się pełne atrakcji wydarzenie. Pierwszy punkt uroczystości, o godz. 13:00, to konkurs ekologiczno-plastyczny pn. "Bądź przyjacielem przyrody i nie zanieczyszczaj wody". Młodzi artyści będą mogli wykazać się umiejętnościami i zdolnościami artystycznymi, a także zdobywać nową wiedzę na tematy ekologiczne.
REKLAMA


O godz. 14:00 oficjalnego otwarcia Gminnego Dnia Dziecka dokona Bożena Kordek, wójt gminy oraz Ewa Siwek, dyrektor GOKiS w Małkini Górnej. Tuż po tym dla wszystkich wystąpią przedszkolaki, w XX Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej. Po rozdaniu nagród wyróżnionym nastąpi chwila przerwy, a po niej wystąpią dzieci ze Szkoły Tańca Latino Fever.

Następnie przyjdzie pora na występy uczniów ze szkół położonych na terenie gminy Małkinia Górna. Jako pierwsza o godz. 15:45, zaprezentuje się młodzież ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie.

Ponadto, organizatorzy zapewniają również wiele innych atrakcji. Nie zabraknie grilla i napojów, aby upewnić się, że wszystkim uczestnikom nie zabraknie energii do zabawy i radości. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo dobre rodzinne wydarzenie nie może odbyć się bez różnych punktów, stoisk i straganów. Pełen harmonogram i przewidziane atrakcje, można znaleźć na poniższym plakacie.

Źródło zdjęcia: UG Małkinia Górna

Zobacz również

Ekologiczny piknik rodzinny w Bogutach-Piankach. Doskonały dzień pełen zabawy i relaksu

30 maja 2023, UG Boguty-Pianki, red. Kacper Jaworowski

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu, gmina Boguty-Pianki już wkrótce zorganizuje ekologiczny piknik rodzinny. To doskonały sposób na propagowanie świadomości ekologicznej i jednoczesne zapewnienie rozrywki dla rodzin.

Tak wyglądała "Majówka w Rostkach Wielkich"! Świetna zabawa dla dużych i małych (zdjęcia, wideo)

24 maja 2023, Kacper Jaworowski

Piąta edycja majówki, przyciągnęła nie tylko spragnionych dobrej zabawy mieszkańców gminy, ale również piękną pogodę.

Dzień Dziecka z Kotłownią! Ostrowski teatr zaprasza na spektakl "Tuwim vs Brzechwa"

24 maja 2023, Teatr Scena Kotłownia, red. Kacper Jaworowski

Teatr Scena Kotłownia zaprasza na spektakl, który doskonale wpisuje się w Dzień Dziecka. "Tuwim vs Brzechwa", w reżyserii Rafała Swaczyny, to piękna opowieść bazowana na wierszach znanych polskich poetów.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]