Start sezonu na piątkę. Niestety nie dla wąsewian

Dodano: 22 sierpnia 2023 23:02, Autor: KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Mecz w Pokrzywnicy miał bardzo jednostronny przebieg. Gospodarze zdominowali spotkanie, pewnie wygrywając z KS-em Wąsewo.

W pierwszym meczu rundy jesiennej zmierzyły się: GKS Pokrzywnica oraz spadkowicz z ligi okręgowej, KS Wąsewo. Pierwsza część spotkania to ataki gospodarzy, które jednak nie zdołały skruszyć defensywy wąsewian. Przez pierwsze 20. minut świetnie wyglądał bramkarz, Wiktor Samoraj. Około 30. minuty doszło do kontuzji podstawowego stopera, co wymusiło zmianę. Sytuację wykorzystali gospodarze i szybko zdobyli dwie bramki. W drugiej połowie kolejne zmiany w składzie wąsewian doprowadziły do tego, że na boisku znalazło się wielu młodzieżowców. Gospodarze dorzucili jeszcze 3 bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla "zielono-czarnych".

KS Wąsewo następny mecz zagra u siebie z GKS-em Łyse. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 27 sierpnia 2023 o godz. 15:00.

GKS Pokrzywnica 5:0 KS Wąsewo
Kaźmierczak 2, Orłowski, Chimkowski, Godlewski

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pixabay

Kolejne punkty MKS-u w nowym sezonie. Mecz miał nieprawdopodobny przebieg, padło aż 8 bramek!

Zakończył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

21 sierpnia 2023, MOSiR Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów.

Ostrovia w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Padło pięć bramek w meczu

17 sierpnia 2023, Kacper Jaworowski

Ostrovia walczy o Okręgowy Puchar Polski. W Ostrołęce pokonała rezerwy Narwi wynikiem 2:3.