Srogie lanie zaliczyli wąsewianie

Dodano: 28 września 2023 06:02, Autor: KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Po spadku z ligi okręgowej KS Wąsewo notuje bardzo kiepski okres. Tym razem zespół Leszka Skrzecza przegrał aż ośmioma bramkami.
Podopieczni Leszka Skrzecza w wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki klasy A w grupie Ciechanów-Ostrołęka wysoko przegrali z Orłem Sypniewo.

Gospodarze urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Wynik meczu otworzył Krzysztof Wojciechowski, który później dorzucił jeszcze trzy bramki. Kolejne bramki zdobywali: Mikołaj Pieniek - dwie oraz Michał Zygmunt. Pierwsza połowa zamknęła się wynikiem 7:0. W drugiej połowie trener Tomasz Jóźwiak dokonał wielu zmian, a gra gospodarzy wyglądała słabiej. Debiutanckie uderzenie zanotował skrzydłowy Piotr Orłowski, który na boisku pojawił się w 55. minucie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 8:0.

Kolejne spotkanie piłkarze KS-u Wąsewo rozegrają przed własną publicznością. W niedzielę, 1 września 2023, zmierzą się z FC 2012 Różan. Mecz zaplanowano na godz. 16:30.

Orzeł Sypniewo 8:0 KS Wąsewo
K. Wojciechowski 4, M. Pieniek 2, M. Zygmunt, P. Orłowski

Zdjęcie poglądowe. Źródło: KS Wąsewo

Ostrovia przegrywała od 8. minuty. Piłkarzom Wilczewskiego udało się wyrównać i od 73. minuty grać w przewadze. Goście pokazali jednak czemu są tak wysoko w tabeli.

MKS uziemił Orła

26 września 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze z Małkini Górnej zmierzyli się z wyżej notowanym rywalem i wyszli z pojedynku zwycięsko. Teraz w ich głowach jest tylko półfinał Okręgowego Pucharu Polski.