Najpierw Iskra, potem Zorza. Podział punktów w meczu

Dodano: 28 września 2023 07:07, Autor: Kacper Jaworowski

Chociaż w całym meczu to Zorza była lepszą drużyną, zarębianie wykorzystali nadarzające się okazje i gospodarze musieli gonić wynik.
23 września 2023 o godz. 11:00, wybrzmiał pierwszy gwizdek na stadionie w Sterdyni. Drużyna gospodarzy, Zorza, zmierzyła się z Iskrą Zaręby Kościelne.

W pierwszej połowie, piłkę trzykrotnie w siatce umieszczali piłkarze Adriana Romanika, pomimo tego, że przewaga gospodarzy była bezdyskusyjna. Piłkarze Zorzy wyglądali na rozdrażnieni tą sytuacją, jednak do przerwy sytuacja nie zmieniła się. Pierwszego gola zawzięci gospodarze zdobyli w 66. minucie, gdy z "jedenastki" golkipera Iskry pokonał Michał Maroń. Bramka kontaktowa dodała skrzydeł gospodarzom, a Michał Krzymiński już 2 minuty później zmienił wynik na 2:3. Krzymiński w 84. minucie trafił raz jeszcze i ustalił wynik meczu na 3:3.

1 października 2023 o godz. 15:00 piłkarze z Zarąb rozegrają domowe spotkanie z zespołem Jutrzenki Cegłów. Przyszli goście zajmują 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. W 6. kolejce pauzowali, a w 5. przegrali 1:4 z rezerwami ŁDK.

Zorza Sterdyń 3:3 Iskra Zaręby Kościelne
M. Maroń 66' (k.), M. Krzymiński 68', 84' - A. Niemira 20', 23', K. Mędrycki 38'

Źródło zdjęcia: Zorza Sterdyń

Po spadku z ligi okręgowej KS Wąsewo notuje bardzo kiepski okres. Tym razem zespół Leszka Skrzecza przegrał aż ośmioma bramkami.

Pełne kibiców i emocji spotkanie na ostrowskim stadionie. Ostrovia z porażką w końcówce

26 września 2023, Kacper Jaworowski

Ostrovia przegrywała od 8. minuty. Piłkarzom Wilczewskiego udało się wyrównać i od 73. minuty grać w przewadze. Goście pokazali jednak czemu są tak wysoko w tabeli.

MKS uziemił Orła

26 września 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze z Małkini Górnej zmierzyli się z wyżej notowanym rywalem i wyszli z pojedynku zwycięsko. Teraz w ich głowach jest tylko półfinał Okręgowego Pucharu Polski.