Ostrowianie zapoznali się z utworami Édith Piaf (zdjęcia, wideo)

Dodano: 7 października 2023 06:22, Autor: Kacper Jaworowski

Polskojęzyczne wersje utworów Édith Piaf, można było usłyszeć w ramach programu artystycznego "Nie Żal Mi", w wykonaniu Anny Sroki-Hryń z zespołem artystów Warszawskiej Opery Kameralnej.
Pobudzający muzyczne zmysły koncert z 25-lecia samorządu województwa mazowieckiego, odbył się na hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wydarzenie odbyło się w środowy wieczór, 4 października 2023 o godz. 19:00.

Koncert Anny Sroki-Hryń, wraz z zespołem instrumentalnym artystów Warszawskiej Opery Kameralnej, przyciągnął wielu fanów muzyki, nie tylko tej francuskiej. Usłyszeć można było piękny wokal wspomagany instrumentami - akordeonem, keyboardem, perkusją i wiolonczelą.
REKLAMA


Hala została przyciemniona i zapalone zostały światła skierowane wprost na artystów, co podkreśliło nastrój panujący podczas koncertu. Publiczności przypadła do gustu akustyka, klimat, a co najważniejsze sam koncert. Zgromadzeni na widowni nagradzali każdy występ gromkimi brawami.

Koncert odbył się dzięki współpracy członkini zarządu województwa mazowieckiego Elżbiety Lanc, burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera oraz dyrektorki Warszawskiej Opery Kameralnej, Alicji Węgorzewskiej.Zobacz również

Młodzież szkolna na spotkaniu w Starej Elektrowni na 3. Ostrowskim Festiwalu Literackim (zdjęcia)

6 października 2023, Elżbieta Krajewska

Młodzież wzięła udział w spotkaniu z Aleksandrą Warecką i Jolantą Kopeć.

Stary kufer rozbudził chęć poznania przodków (zdjęcia)

5 października 2023, Kacper Jaworowski

Ciekawą historię o tym, jak znaleziona na strychu, zapomniana skrzynia, obudziła chęć poznania rodzinnych korzeni i nauki obcego języka, opowiedzieli Ryszard Druch i Robert Stodnick, podczas spotkania w ostrowskiej bibliotece.

Wernisaż prac Józefa Krasnodębskiego. Spotkanie z wyjątkowym talentem artysty z Broku (zdjęcia)

1 października 2023, Kacper Jaworowski

Wernisaż wystawy sztuki malarskiej, utalentowanego artysty lokalnego, przyciągnął mieszkańców oraz miłośników sztuki z różnych zakątków, oferując popołudnie pełne barw i emocji.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]