KS Wąsewo z porażką na koniec rundy

Dodano: 21 listopada 2023 06:38, Autor: Kacper Jaworowski

Ostatni mecz klasy A w rundzie jesiennej wąsewianie rozegrali u siebie. W niedzielnym spotkaniu Świt Baranowo odniósł zwycięstwo z KS-em Wąsewo 3:1.
Na boisku w Wąsewie, 12 listopada 2023 o godz. 14:00, odbyło się ostatnie w tym roku starcie piłkarskie klasy A, między KS-em Wąsewo a Świtem Baranowo.

Początkowe minuty meczu to zacięta walka o kontrolę nad piłką, jednak to Świt Baranowo zdołał przejąć inicjatywę, co zaowocowało pierwszą bramką. Było to zasługą Wojciecha Gąski, który wykorzystał świetną piłkę od Artura Sakowskiego. Przyjezdni zdołali dorzucić drugą bramkę, autorstwa Pawła Zarjewskiego. Mimo wysiłków gospodarzy, goście potrafili utrzymać prowadzenie do przerwy.

W drugiej połowie KS Wąsewo starał się odrabiać straty i naciskał na obronę przeciwnika, jednak Świt Baranowo skutecznie kontrolował grę. Podopiecznym Leszka Skrzecza zdołali zdobyć bramkę kontaktową, jednak w drugiej połowie Świt strzelił jeszcze trzeciego gola - Grzegorz Bieńkowski wykorzystał piłkę od Rafała Ogonowskiego.

Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Świtu Baranowo, który pokazał się jako drużyna grająca z determinacją i skutecznością. Natomiast KS Wąsewo, mimo porażki, pokazało ducha walki i zaangażowanie do końcowego gwizdka sędziego. Po spadku, wielu odejściach z klubu - z trenerem włącznie - wąsewianie walczyli do końca, niczym lwy, co pod koniec rundy zaczęło się odpłacać. Trzymajmy kciuki za dobrze przepracowaną przerwę zimową i efekty na wiosnę.

KS Wąsewo 1:3 Świt Baranowo
niezn. - W. Gąska, P. Zarjewski, G. Bieńkowski

Zdjęcie poglądowe. Źródło: MZPN

Żeńska drużyna Ostrovii zakończyła rundę jesienną spektakularnym zwycięstwem nad GOSiRKami Piaseczno. Chociaż mecz 7. kolejki został przełożony ze względu na obfite opady deszczu, to gdy wreszcie się odbył, przyniósł kibicom prawdziwą futbolową ucztę.

Mecz piłki nożnej pełen emocji. KS Wąsewo z remisem po emocjonującej końcówce

5 listopada 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Podopieczni Leszka Skrzecza rozpoczęli od straty bramki, ale nie poddawali się i dzięki niezłomnej determinacji zdobyli cenny punkt na wyjeździe.

Wąsewianie złapali formę. Trudny rywal pokonany

31 października 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Zespół prowadzony przez Leszka Skrzecza pokonał rezerwy Narwi Ostrołęka. To świetny wynik, bo ostrołęczanie w ostatnich 6 kolejkach odnieśli 5 zwycięstw.