W Ostrowi Mazowieckiej będzie wkrótce działać Rada Seniorów Miasta

Dodano: 23 lutego 2024 08:18, Autor: Miasto Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Wkrótce nabory członków do nowej rady, seniorzy czekają na uprawomocnieniu uchwały.
REKLAMAW grudniu 2023 roku do Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej wpłynął wniosek o utworzenie rady seniorów. Wniskodawczyniami były Wiesława Polak, Jadwiga Sadłowska i Iwona Szydlik.
Na ostatniej sesji w dniu 20 lutego 2024 roku Rada Miasta Ostrów Mazowiecka podjęła uchwałę o utworzeniu Rady Seniorów Miasta Ostrów Mazowiecka, nadając jej jednocześnie statut.

W dniu 22.02.2024 roku Jerzy Bauer, burmistrz miasta spotkał się z seniorkami by przekazać, że radni podjęli uchwałę o utworzeniu Rady Seniorów Miasta Ostrów Mazowiecka,
W spotkaniu uczestniczyli: Jerzy Bauer -burmistrz, Sylwia Katarzyna Kos - sekretarz miasta , oraz Dorota Ambroziak - dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Integracji Społecznej. Wprowadzono seniorki w procedurę tworzenia nowego organu, teraz czekają na uprawomocnieniu uchwały i wydanie zarządzenia dotyczącego przeprowadzenia naboru członków nowej rady.


foto: UM Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Spotkanie na temat zasad funkcjonowania oraz źródeł finansowania Centrów Integracji Społecznej zorganizowane w ostrowskim ratuszu (zdjęcia)

22 lutego 2024, UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Spotkanie z doświadczonymi zarządzającymi podmiotami CIS z ościennych miast. Taka placówka oferuje wsparcie dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Wkrótce ciekawe spotkanie z cyklu "Ścieżki historii i tradycji" w Miejskiej Bibliotece Publicznej

22 lutego 2024, MBP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Kinga Badeńska, wraz z Andrzejem Mierzwińskim, zapozna obecnych na spotkaniu z tematem "Granatowy Garnizon Ziemi Ostrowskiej w Katyńskich Grobach".

Łoś chodzący po ulicy przy markecie Dino (wideo)

22 lutego 2024, OSP Komorowo, red. Elzbieta Krajewska

Nie doszło do żadnego incydentu ze zwierzęciem. Natomiast strażacy i policja szybko znaleźli się na miejscu, by zabezpieczyć łosia i użytkowników drogi.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]