Oddaj krew, ratuj życie

Dodano: 13 maja 2024 08:39, Autor: Miasto Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Dzisiaj akcja poboru krwi przy ratuszu miejskim w Ostrowi Mazowieckiej
REKLAMADnia 13 maja 2024 roku w godzinach od 9:00 do 13:00 mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej mają wyjątkową okazję do uczestnictwa w akcji poboru krwi, która odbędzie się przy Ratuszu Miejskim. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) stacjonować będzie przy Urzędzie Miasta, czekając na wszystkich, którzy chcą podzielić się darem życia.

Oddawanie krwi to jedna z najszlachetniejszych form pomocy, jaką możemy zaoferować innym. Każda kropla krwi może być kluczowa dla uratowania czyjegoś życia, dlatego akcje poboru krwi mają ogromne znaczenie dla pacjentów potrzebujących transfuzji.

Ambulans RCKiK to mobilne centrum, które umożliwia wygodne i bezpieczne oddawanie krwi. Dzięki lokalizacji przy ratuszu miejskim, mieszkańcy mają łatwy dostęp do miejsca akcji, co sprzyja większej mobilizacji i udziale w akcji.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w akcji, mogą liczyć nie tylko na profesjonalną opiekę personelu medycznego, ale także na poczucie satysfakcji z faktu, że ich dar może uratować czyjeś życie. Każda jedna kropla krwi przekazana w ramach tej akcji jest nieocenionym gestem solidarności i wsparcia dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej do wzięcia udziału w akcji poboru krwi przy ratuszu miejskim. Twoja krew może być kluczowa dla ratowania życia. Nie czekaj, przyjdź i podziel się darem, który może sprawić cuda.
Zobacz również

Planowe wyłączenia zasilania energii elektrycznej w Ostrowi Mazowieckiej

12 maja 2024, PGE Dystrybucja S.A Rejon Wyszków, red. Elżbieta Krajewska

Planowe wyłączenia prądu mogą być zaplanowane z różnych powodów. PGE zapowiedziało prace konserwacyjne na terenie Ostrowi Mazowieckeij

Wyjątkowy dzień pełen emocji i obietnic dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy (zdjęcia)

12 maja 2024, Kacper Jaworowski

Barwny korowód z udziałem podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy i władz miasta dotarł do Topolowego Zakątka. Tam na uczestników czekały warsztaty, gry i poczęstunek z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Wkrótce II Festiwal Kultury Łowieckiej w Ostrowi Mazowieckiej

9 maja 2024, UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Zaproszenie dla mieszkańców na święto miłośników natury i tradycji myśliwskich.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]