Miejski Dom Kultury ma 55 lat. Przyjdź i świętuj wspólnie!

Dodano: 8 czerwca 2024 06:08, Autor: MDK Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Najważniejsze święto kultury w Ostrowi Mazowieckiej, na które wszyscy czekają, już niebawem! Miejski Dom Kultury obchodzi swoje 55-lecie, a uroczystości z tej okazji odbędą się 11 czerwca 2024.
Uroczyste obchody 55-lecia Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej odbędą się już 11 czerwca 2024 o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. H. Trębickiego 10. Wyjątkowe wydarzenie, będzie najważniejszym świętem kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Wstęp na uroczystość jest wolny, co pozwala każdemu na udział w tej szczególnej okazji.

Podczas 55. urodzin zaprezentują się artyści reprezentujący różne grupy wiekowe - od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów. Swoje umiejętności pokażą również instruktorzy MDK, którzy na co dzień dzielą się swoją pasją i wiedzą z uczestnikami zajęć. Występy będą doskonałą okazją do podziwiania różnorodności talentów rozwijanych pod skrzydłami MDK.
REKLAMA


Organizatorem jubileuszu jest Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, a współorganizatorami Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz miasta Ostrów Mazowiecka. Wydarzenie wspiera również samorząd województwa mazowieckiego, który od lat angażuje się w rozwój inicjatyw kulturalnych w regionie.

W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnego świętowania. Będzie to doskonała okazja do zobaczenia na scenie lokalnych talentów oraz docenienia pracy, jaką w rozwój kultury wkłada Miejski Dom Kultury. Do zobaczenia 11 czerwca 2024 o godz. 18:00 w MOSiR-ze!

Źródło zdjęcia: MDK Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Wspólne obchody 105. rocznicy powstania 18. Pułku Artylerii Lekkiej i 70-lecia Szkoły Podstawowej nr 4 (zdjęcia)

7 czerwca 2024, Kacper Jaworowski

Historyczne rocznice w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość zorganizowana przez burmistrza miasta oraz dyrektora szkoły, miała na celu przypomnienie historii oraz zintegrowanie lokalnej społeczności wokół wspólnych tradycji.

Jubileusz 85-lecia OSP Kańkowo i Gminny Dzień Strażaka (zdjęcia)

6 czerwca 2024, Kacper Jaworowski

Strażacy z gminy Małkinia Górna świętują podwójnie. Tegoroczna uroczystość Gminnego Dnia Strażaka odbyła się w Małkini Górnej oraz w Kańkowie. Wszystko z okazji 85. urodzin jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kańkowie.

Pełen atrakcji Dzień Dziecka w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

5 czerwca 2024, Kacper Jaworowski

W Ostrowi Mazowieckiej odbyły się obchody Dnia Dziecka. Miejski Dom Kultury wraz ze współorganizatorami zadbali o moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców, zapewniając niezapomniane wrażenia i mnóstwo uśmiechu.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]