Postępy w budowie nowego budynku wielorodzinnego przy ul. Wołodyjowskiego (zdjęcia)

Dodano: 10 czerwca 2024 11:22, Autor: Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej, red. Elżbieta Krajewska

Zakończenie pierwszego odbioru częściowego robót w ramach inwestycji "Budowa budynku wielorodzinnego z lokalami na wynajem"
REKLAMA
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej ogłosiło zakończenie pierwszego odbioru częściowego robót w ramach inwestycji "Budowa budynku wielorodzinnego z lokalami na wynajem przy ul. Wołodyjowskiego w Ostrowi Mazowieckiej". Inwestycja obejmuje działki o numerach ewidencyjnych 3737, 3720, 3751 oraz 3752/1 i wiąże się również z rozbiórką istniejących budynków mieszkalnych i gospodarczych.

W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele miasta Ostrów Mazowiecka, w tym zastępca burmistrza Jolanta Zadroga, która wraz z zespołem nadzorowała postępy prac. Towarzystwo Budownictwa Społecznego, pełniące rolę inwestora zastępczego, regularnie monitoruje poszczególne etapy budowy, zapewniając, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. W niektórych obszarach budowy harmonogram jest nawet wyprzedzany.

Wykonawcą inwestycji jest firma ST Twarowscy spółka jawna z Białegostoku. Przedstawiciele wykonawcy zapewnili, że budowa zostanie ukończona wraz z odbiorem i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie do jesieni 2025 roku.

Nowy budynek wielorodzinny przy ul. Wołodyjowskiego to znacząca inwestycja, która ma na celu poprawę dostępności mieszkań na wynajem w Ostrowi Mazowieckiej. Prace postępują zgodnie z planem, co napawa optymizmem zarówno inwestora, jak i przyszłych mieszkańców.Zobacz również

Ostrowski Piknik z Książką i Święto Kugla (zdjęcia)

9 czerwca 2024, Elżbieta Krajewska

Kulturalne i kulinarne święto odbyło się w ogrodzie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Oprócz literatury i regionalnych potraw, nie zabrakło występów artystycznych oraz atrakcji dla najmłodszych.

Festyn rodzinny "Rodzina wolna od uzależnień" w Małkini Górnej (zdjęcia)

8 czerwca 2024, SP nr 1 Małkinia Górna, red. Elżbieta Krajewska

Impreza promowała zdrowy styl życia. Zorganizowana była przez Szkołę Podstawową nr 1 w Małkini Górnej.

Polska Strefa Inwestycji powiększa się o przedsiębiorstwo z Ostrowi Mazowieckiej

8 czerwca 2024, SSSE, red. Kacper Jaworowski

Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydał decyzję o wsparciu firmy Kefal Kempisty. To kolejne, po Schneider Polska, przedsiębiorstwo z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej, które powiększa skład Polskiej Strefy Inwestycji.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]