Pierwsza połowa toczyła się w wyrównanym tempie, z lekką przewagą gospodarzy, którzy częściej próbowali przedostać się pod bramkę rywali. Ich wysiłki przyniosły efekt tuż przed przerwą, w 45. minucie Szymon Żaczek otworzył wynik spotkania, dając Orłowi prowadzenie 1:0.
Po zmianie stron goście z Małkini Górnej ruszyli do odrabiania strat i w 62. minucie doprowadzili do wyrównania. Jakub Dawidczyk wykorzystał nadarzającą się okazję i doprowadził do wyrównania. Siedem minut później, w 69. minucie, Bartłomiej Szczęśniak ponownie wyprowadził Orła na prowadzenie, ustalając wynik na 2:1.
Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, a piłkarze Łukasza Nienałtowskiego nie zamierzali się jednak poddać. W 71. minucie Antoni Polak wykorzystał nadarzającą się okazję i doprowadził do remisu 2:2. W końcówce emocje sięgnęły zenitu. W 84. minucie Polak zobaczył czerwoną kartkę za faul, a chwilę później, w 87. minucie, boisko z tego samego powodu opuścił jeden z zawodników Orła. Mimo osłabienia z obu stron, wynik nie uległ już zmianie.
Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, który oddaje przebieg rywalizacji, ale pozostawia niedosyt obu ekipom, które miały okazje, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
W 11. kolejce MKS Małkinia przyjmie u siebie Czarnych Węgrów, którzy udadzą się na niedaleki wyjazd. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 19 października 2025 o godz. 14:30. Przyjezdni zajmują obecnie 5. miejsce w tabeli z 18 punktami i w ostatnim spotkaniu pokonali Pogoń II Siedlce 4:2. Zapowiada się ciekawe i wymagające starcie.
Orzeł Unin 2:2 MKS Małkinia
S. Żaczek 45', B. Szczęśniak 69' - J. Dawidczyk 62', A. Polak 71'





Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.