Można już kupować losy

Dodano: 6 grudnia 2011 07:38, Autor: Anna Krajewska-Polak

Od dziś do kupienia losy na Spotkanie ze Świętym Mikołajem.
W ostatnią niedzielę przed świętami Bożego Narodzenia MDK w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na tradycyjną imprezę z Mikołajem. Już po raz 21. przed Ratuszem Miejskim mieszkańcy Ostrowi spotkają się ze Świętym Mikołajem. I jak zwykle rozdane będzie mnóstwo paczek ze słodyczami, a życzenia na zbliżające się święta złoży burmistrz , który co roku jest również współorganizatorem imprezy. Atmosferę w tym roku będzie podgrzewał i zabawę prowadził zespół BAHAMAS.

REKLAMA
Losy na loterię z Mikołajem są od dziś do kupienia w MDK. Cena - 5 zł. Losy można kupować od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00 w kasie MDK i od wtorku do niedzieli po 15.00 w kasie kina.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się w niedzielę 18 grudnia br. od godziny 15.00 przed Ratuszem Miejskim.


Źródło: MDK

Zobacz również

W grudniu do Kotłowni

3 grudnia 2011, Anna Krajewska-Polak

Scena Kotłownia zaprasza na kabaret Czesuaf, Autorki Sienkiewicza, noc filmową z Harrym Potterem, Bitwę morską i kilka seansów filmowych w ramach Klubu Filmowego Kotłownia.

Nowe place zabaw

1 grudnia 2011, Adrian Paszczyk

Dwa nowe place zabaw powstały w ostatnim czasie w Ostrowi Mazowieckiej. Jeden w Ogródku Jordanowskim, drugi przy ulicy Szkolnej.

Zwyczajnie być niezwykłym

28 listopada 2011, Anna Krajewska-Polak

Buszman bawiąc się słowem opowiadał o przemijaniu, o miłości, o wartościach nadrzędnych, przy czym puszczał czasem do słuchaczy oko, jakby mówił - nie bierzcie mnie do końca na serio. Ale jak nie brać, gdy mówił o złych i dobrych wyborach czy o niezabijaniu marzeń?

Komentarze

Dodano: 6 grudnia 2011 10:27, (pikollo)

dostajecie za free towar z których robicie paczki dla dzieciaków i bezczelnie pobieracie opłatę za jakieś losy?! To jest totalnie chore powinniście ze wstydu się spalić,żerować na dzieciach. Jesteście stadem PASOŻYTÓW !!!!!!!!!!!

 

Dodano: 6 grudnia 2011 10:59, (piotr1k)

jestem bardzo ciekawy na jaki cel idą pieniądze zebrane ze sprzedaży
losów

 

Dodano: 6 grudnia 2011 14:01, (mao2010)

I znów będzie mnóstwo pokrzywdzonych dzieciaków, które nie będa miały szczęścia w losowaniu i nic nie dostaną. Paranoja, żeby zbierać fundusze na paczki od firm i osób zewnętrznych a potem jeszcze sprzedawać losy. Trzeba zrobić takie paczki na jakie stać i rozdać wszystkim przybyłym dzieciakom. To byłoby ucziwsze.

 

Dodano: 6 grudnia 2011 14:39, (toffik12345)

a dorosly tez moze odebrac paczke?

 

Dodano: 6 grudnia 2011 18:02, (pikollo)

Najlepiej jak ludzie nie dali by kasy klechom w niedziele i za tą kasę plus to co miasto i mdk zbiera od firm, kupić choć by po jednej czekoladzie i po prostu rozdać dzieciakom,bo taki dzień jest raz w roku.

 

Dodano: 18 grudnia 2011 17:44, (lakiernik)

czy nieodebrane paczki można będzie odebrać w innym terminie ??

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]