Można już kupować losy

Dodano: 6 grudnia 2011 07:38, Autor: Anna Krajewska-Polak

Od dziś do kupienia losy na Spotkanie ze Świętym Mikołajem.
W ostatnią niedzielę przed świętami Bożego Narodzenia MDK w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na tradycyjną imprezę z Mikołajem. Już po raz 21. przed Ratuszem Miejskim mieszkańcy Ostrowi spotkają się ze Świętym Mikołajem. I jak zwykle rozdane będzie mnóstwo paczek ze słodyczami, a życzenia na zbliżające się święta złoży burmistrz , który co roku jest również współorganizatorem imprezy. Atmosferę w tym roku będzie podgrzewał i zabawę prowadził zespół BAHAMAS.

REKLAMA
Losy na loterię z Mikołajem są od dziś do kupienia w MDK. Cena - 5 zł. Losy można kupować od poniedziałku do piątku od 9.00 do 15.00 w kasie MDK i od wtorku do niedzieli po 15.00 w kasie kina.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się w niedzielę 18 grudnia br. od godziny 15.00 przed Ratuszem Miejskim.


Źródło: MDK

Zobacz również

W grudniu do Kotłowni

3 grudnia 2011, Anna Krajewska-Polak

Scena Kotłownia zaprasza na kabaret Czesuaf, Autorki Sienkiewicza, noc filmową z Harrym Potterem, Bitwę morską i kilka seansów filmowych w ramach Klubu Filmowego Kotłownia.

Nowe place zabaw

1 grudnia 2011, Adrian Paszczyk

Dwa nowe place zabaw powstały w ostatnim czasie w Ostrowi Mazowieckiej. Jeden w Ogródku Jordanowskim, drugi przy ulicy Szkolnej.

Zwyczajnie być niezwykłym

28 listopada 2011, Anna Krajewska-Polak

Buszman bawiąc się słowem opowiadał o przemijaniu, o miłości, o wartościach nadrzędnych, przy czym puszczał czasem do słuchaczy oko, jakby mówił - nie bierzcie mnie do końca na serio. Ale jak nie brać, gdy mówił o złych i dobrych wyborach czy o niezabijaniu marzeń?

Komentarze

Dodano: 6 grudnia 2011 10:27, (pikollo)

dostajecie za free towar z których robicie paczki dla dzieciaków i bezczelnie pobieracie opłatę za jakieś losy?! To jest totalnie chore powinniście ze wstydu się spalić,żerować na dzieciach. Jesteście stadem PASOŻYTÓW !!!!!!!!!!!

 

Dodano: 6 grudnia 2011 10:59, (piotr1k)

jestem bardzo ciekawy na jaki cel idą pieniądze zebrane ze sprzedaży
losów

 

Dodano: 6 grudnia 2011 14:01, (mao2010)

I znów będzie mnóstwo pokrzywdzonych dzieciaków, które nie będa miały szczęścia w losowaniu i nic nie dostaną. Paranoja, żeby zbierać fundusze na paczki od firm i osób zewnętrznych a potem jeszcze sprzedawać losy. Trzeba zrobić takie paczki na jakie stać i rozdać wszystkim przybyłym dzieciakom. To byłoby ucziwsze.

 

Dodano: 6 grudnia 2011 14:39, (toffik12345)

a dorosly tez moze odebrac paczke?

 

Dodano: 6 grudnia 2011 18:02, (pikollo)

Najlepiej jak ludzie nie dali by kasy klechom w niedziele i za tą kasę plus to co miasto i mdk zbiera od firm, kupić choć by po jednej czekoladzie i po prostu rozdać dzieciakom,bo taki dzień jest raz w roku.

 

Dodano: 18 grudnia 2011 17:44, (lakiernik)

czy nieodebrane paczki można będzie odebrać w innym terminie ??

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]