Wygrana Ostrovi na boisku rywala

Dodano: 2 kwietnia 2012 12:26, Autor: Adrian Paszczyk

Dzięki zwycięstwu 2:1 Ostrovia umocniła się w środkowej części tabeli.
Klub Sportowy Ostrovia dobrze rozpoczął rundę wiosenną. Mimo jednego remisu i porażki gra piłkarzy z Ostrowi Mazowieckiej może się podobać. Na pierwszą wygraną kibice musieli jednak poczekać do 3 kolejki rundy wiosennej, w której Ostrovia zmierzyła się na wyjeździe z MKSem Przasnysz.

Odbywający się w trudnych warunkach atmosferycznych mecz w pierwszej połowie nie zachwycił kibiców bramkami. Pierwsze celne i skuteczne trafienie miało miejsce tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie. W 48 minucie do prostopadłego podania dopadł Dawid Wilczewski, pierwszy strzał nie doszedł celu, przy dobitce bramkarz gospodarzy nie miał już jednak żadnych szans.

Kilkanaście minut później Ostrovia mogła wyjść na dwubramkowe prowadzenie, jednak w sytuacji sam na sam dobrze spisał się bramkarz MKSu Przasnysz. Kolejna doskonała okazja strzelecka nadarzyła się w 70 minucie, na prawym skrzydle Patryka Gromka dobrym podaniem obsłużył Marcin Truszkowski, ten mając przed sobą jedynie bramkarza pewnym strzałem w długi róg ustalił wynik spotkania na 2:0.

Honorowego gola gospodarze strzelili w 89 minucie meczu.

Dzięki tej wygranej Ostrovia umocniła się w środkowej części tabeli plasując się na 9 miejscu. Od strefy spadkowej drużynę dzieli 10 punktów. Tyle samo punktów brakuje by włączyć się do walki o czołowe miejsca w tabeli IV ligi.

MKS Przasnysz - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (0:0)

M. Olszewski 89 - Dawid Wilczewski 48, Patryk Gromek 70.

Skład Ostrovi:
Adrian Orłowski, Daniel Góral, Marcin Gromek, Kamil Małkiński, Mariusz Malanowski, Aleksander Zaremba, Robert Wilczewski, Patryk Gromek, Marcin Truszkowski,) Dawid Wilczewski (80 minuta Sławomir Różański), Tomasz Rępa (68 minuta Arkadiusz Ciach)

Dwie bramki stracone w jednej minucie, przekreśliły szanse na zwycięstwo ostrowskiej drużyny.

Ostrovia remisuje z Koroną Szydłowo

19 marca 2012, Adrian Paszczyk

Pierwszy mecz Klubu Sportowego Ostrovia zakończył się bramkowym remisem z Koroną Szydłowo.