Wakacje w rytm muzyki

Dodano: 18 lipca 2012 08:31, Autor: Klaudia Kuczyńska

Taniec jazzowy i warsztaty wokalne ściągnęły we wtorek do MDK sporą grupę dzieci i młodzieży.


17 lipca MDK zaprosił młodych mieszkańców miasta na warsztaty wokalne oraz taniec jazzowy.

W zielonej sali spotkały się osoby chcące poznać taniec jazzowy. Zajęcia prowadziła Aleksandra Jakubczyk-Bajorek, pracując w grupie z dziećmi i młodzieżą. W grupie przeważały dziewczęta, choć trafił się jeden chłopak. Mimo tego, że jazz to jedna z najtrudniejszych technik tanecznych, pani Aleksandra zajęcia prowadziła tak, aby każdy mógł sobie z tańcem poradzić. Można było zauważyć te łatwe kombinacje, jak i nieco trudniejsze.

REKLAMANastępnymi zajęciami zorganizowanymi we wtorek przez Miejski Dom Kultury były warsztaty wokalne dla grupy młodszej. Było to kolejne spotkanie warsztatowe z kandydatami na wokalistów Ostrowskiego Studia Piosenki ze szkół podstawowych. Na zajęciach dzieci miały szansę zaśpiewania solówek na scenie, po których wykonaniu dostawały wskazówki co do śpiewania. Warsztaty były prowadzone przez Remigiusza Danelczyka.

- Przez ostatnie dwa tygodnie na zajęcia przychodziło około cztery osoby, dzisiaj grupa powiększyła się, z czego jestem zadowolony. Dzieci są na razie troszkę onieśmielone, bo w większości z nich jest to pierwszy kontakt ze sceną i z mikrofonem. - powiedział pan Remigiusz. Natomiast po dzieciach było widać, że są zadowolone z zajęć, bo gdy przyszedł już koniec warsztatów były zdziwione, że tak szybko minęły.


Zobacz również

Nie wiesz co robić w sierpniu w wakacje?

17 lipca 2012, Opr. AKP

Na Wakacyjnych Warsztatach Teatralnych będą zajęcia z recytacji, emisji głosu, dykcji, historii teatru, podstaw tańca towarzyskiego, świadomości ciała. Najlepsi dołączą do ekipy teatru Scena Kotłownia.

Warsztaty z nitką dla dzieci i młodzieży

17 lipca 2012, Michalina Stankiewicz

Warsztaty z nitką to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Było to ostatnie wakacyjne spotkanie z paniami z klubu Kolorowej Nitki.

MDK zaprasza na taniec, śpiew, teatr i zabawę

16 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

Kolejny tydzień wakacji, kolejny tydzień Wakacji w Mieście. MDK przygotował kolejny zestaw warsztatów. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]