Weź udział w Pikniku, do wygrania mnóstwo nagród

Dodano: 16 sierpnia 2012 09:26, Autor: Anna Krajewska-Polak

26 sierpnia na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym Godziny dla Rodziny zapowiada się wiele atrakcji. Wybory Małej Miss Lata, konkursy, plener malarski, zawody sportowe. A do tego mnóstwo nagród do wygrania.

26 sierpnia br., w czasie I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego, spośród dziewcząt w wieku 8-12 lat, wybrana zostanie Mała Miss Lata 2012. Nie będzie castingów, wystarczy zgłosić się w dniu imprezy, wziąć udział w popisach tanecznych, zaśpiewać ulubioną piosenkę tegorocznego lata, oczarować publiczność i jury i... wygrać. Konkurs odbędzie 26 sierpnia 2012 roku podczas I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego przy Centrum Kultury i Rekreacji Za Stawem około godziny 15.00.
Nadal można się zgłaszać do Marszu Nordic Walking. Marsz będzie prowadzony w formie rekreacyjnej, bez klasyfikacji oraz mierzenia czasu, za to z nagrodami dla wszystkich zawodników i specjalnym posiłkiem regenerującym - wojskową grochówką. Trasa rozpoczyna się w Broku, a kończy w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy zapewniają dojazd do Broku. Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą zgłaszać pod numerem 29 645 21 40.REKLAMADla miłośników psów przewidziano wiele atrakcji - konkurs Psie Piękności, rozmowy z lekarzem weterynarii i groomerem, stoisko adopcyjne z Bąkówki, nauka pielęgnacji i żywienia psa. W konkursie Psie Piękności może udział wziąć każdy pies, nie ma znaczenia rasa, wielkość, każdy ma szansę zdobyć nagrodę. Komisja będzie podczas oceny brała pod uwagę wygląd, zachowanie na wybiegu, umiejętności dodatkowe w stylu siad, leżeć, daj łapę. Psy będą oceniane w trzech kategoriach małe - do 10 kg, średnie - do 25 kg i powyżej - duże. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktualnego szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zgłoszenie w dniu imprezy do godziny 16.00.Ponadto konkurencje rodzinne z wieloma atrakcyjnymi nagrodami, turniej piłki siatkowej, koncerty zespołu Dystans - Renata Dąbkowska i hip-hopowej grupy Hifi Banda, plener malarski dla całych rodzin.
Organizatorami I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego Godziny dla Rodziny jest MDK i MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz również

Sprawdź swoje siły w nordic walking na Pikniku Rodzinnym

12 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Zgłoś się do Marszu Nordic Walking na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym

Weź udział w turnieju siatkówki plażowej

8 sierpnia 2012, Adrian Paszczyk

Turniej odbędzie się 26 sierpnia w Ostrowi Mazowieckiej.

I Ostrowski Piknik Rodzinny

30 lipca 2012, Anna Krajewska-Polak

W ostatnią niedzielę sierpnia MDK i MOSIR zapraszają na Piknik Rodzinny. Wiele konkursów, wybory Małej Miss Lata, koncerty zespołów, marsz nordic walking, wybory psiej piękności i wiele innych atrakcji.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]