Dobra passa Ostrovi trwa

Dodano: 10 września 2012 15:21, Autor: Adrian Paszczyk

Ostrowscy piłkarze tym razem odprawili z bagażem 3 goli drużynę z Pułtuska. Dzięki temu zwycięstwu Ostrovia zajmuje 2 miejsce w 4 lidze.
Przed meczem wydawać by się mogło, że nie mający na swoim koncie punktów piłkarze z Pułtuska przyjechali do Ostrowi Mazowieckiej "na pożarcie". Pierwsze minuty meczu również wskazywało na to, że murowanym faworytem w tej potyczce są gospodarze. Dwie pierwsze bramki strzelili ostrowscy piłkarze, a ich autorami byli Arkadiusz Ciach i Piotr Zacheja. Choć to Ostrovia dominowała na boisku, to kolejny gol padł po akcji zespołu z Pułtuska. Był to typowy "gol do szatni" zdobyty w ostatnich minutach pierwszej połowy.

Gol kontaktowy dodał pewności siebie piłkarzom Nadnarwianki, którzy coraz śmielej zaczęli konstruować akcje i zagrażać bramce Ostrovi. To jednak kolejną bramkę strzelił zespół z Ostrowi Mazowieckiej, a jej strzelcem był po raz drugi Piotr Zacheja.

Przyjezdni szybko odpowiedzieli na straconą bramkę i po raz kolejny zdobyli gola kontaktowego. Do końca meczu bramki już jednak nie padły i wynik meczu ostatecznie zamknął się na 3:2 dla Ostrovi.

Dzięki zdobyciu kolejnych 3 punktów z rzędu ostrowscy piłkarze awansowali na wysokie, 2 miejsce w tabeli 4 ligi. W kolejnym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi Gąbin.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Nadnarwianka Pułtusk 3:2 (2:1)
Bramki dla Ostrovi: Arkadiusz Ciach, Piotr Zacheja x2

Ostrovia po wczorajszym zwycięstwie z Mławianką Mława 1:2 z dorobkiem 10 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli 4 ligi.