KS Ostrovia tylko remisuje w Żurominie

Dodano: 8 października 2012 18:49, Autor: Tomasz Krupa

Podopieczni Pawła Kowalczyka po dobrym spotkaniu niespodziewanie zremisowali 2-2 z Wkrą Żuromin.
Od pierwszych minut spotkania żółto-zieloni przeważali na boisku. Nasz zespół praktycznie nie dawał pograć miejscowej Wkrze. W pierwszych 45 minutach Ostrovia za sprawą Patryka Gromka prowadziła 2-0. Patryk wpisał się na listę strzelców dwukrotnie w ciągu 5 minut. Nikt ze zgromadzonej publiczności na stadionie Wkry nie spodziewał się, że zawodnicy z Żuromina będą potrafili nawiązać kontakt z świetnie grającą w tym dniu drużyną z Ostrowi Mazowieckiej.

Niestety po przerwie zespół Pawła Kowalczyka jakby stanął. Akcje już nie przychodziły tak łatwo jak w pierwszej połowie, a zespół Wkry Żuromin postawił wszystko na jedną kartę. Żuromianie zaczęli grać szybszą i bardziej ofensywną piłkę. Czego efektem była bramka kontaktowa zdobyta w 60 minucie przez Bartłomieja Nowackiego. Od tego momentu gospodarze podbudowani bramką "rzucili się" to ataku na bramkę żółto-zielonych. Gdy wydawało się, że KS Ostrovia dowiezie zwycięstwo do końca spotkania, w doliczonym czasie gry wspaniałym strzałem z nożyc popisał się niezawodny napastnik Wkry - Bartłomiej Żelazny. Bramkarz Ostrovi w tej sytuacji nie miał szans na skuteczną obronę. Sędzia główny po tej bramce zakończył spotkanie.

Wkra Żuromin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-2 (0-2)
B. Nowacki 60', B. Żelazny 90+2' - P. Gromek 25', 30'

Piłkarzom z powiatu ostrowskiego nie udały się środowe kampanie w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

MKS Małkinia remisuje z ŁKS-em Łochów

2 października 2012, Tomasz Krupa

W niedzielne popołudnie drużyna z Małkini Górnej zremisowała 3-3 z ŁKS-em Łochów w ramach dziewiątej kolejki siedleckiej okręgówki.

Ostrovia zwycięża z Łomiankami 3:1

30 września 2012, Adrian Paszczyk

Ostrowscy piłkarze są bardzo groźni przed własną publicznością, co po raz kolejny udowodnili w meczu z KS Łomianki.