Dzień Różowej Wstążki

Dodano: 18 października 2012 19:18, Autor: Anna Krajewska-Polak

W najbliższą niedzielę w MDK odbędzie się akcja promująca profilaktykę raka piersi. Na spotkaniu będą lekarze i firmy kosmetyczne.
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają 21 października br. o godzinie 11.00 na spotkanie promujące badania u kobiet związane z profilaktyką raka piersi pod hasłem "Profilaktyka twoją szansą". Spotkanie odbędzie się przy współudziale lekarzy i firm kosmetycznych w ramach Dnia Różowej Wstążki w zielonej sali w budynku MDK przy ul. 3 Maja 50.

REKLAMACały październik od 1985 roku jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Jest to coroczna kampania prowadzona przez organizacje przeciwrakowe i osoby prywatne w celu zdobycia funduszy niezbędnych do realizacji kampanii dotyczących prewencji, odkrycia, leczenia i opieki pooperacyjnej. Różowa Wstążka jest symbolem świadomości raka piersi od roku 1991, kiedy to pierwszy raz została zaprezentowana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Raka Piersi.


Zobacz również

Zostań wolontariuszem WOŚP

17 października 2012, Anna Krajewska-Polak

Osoby chętne do wzięcia udziału w Finale WOŚP mogą się zgłaszać do MDK po kartę zgłoszenia.

UTW w Kalinowie

14 października 2012, Anna Krajewska-Polak

Słuchacze UTW spotkali się w dawnej leśniczówce w Kalinowie. Były anegdoty i opowieści z życia lasu, tańce na dechach, staropolski smalec i piwo kozicowe.

Teatr Capitol po raz kolejny w Ostrowi

13 października 2012, Opr. AKP

MDK zaprasza w listopadzie na spektakl "Drugi rozdział", w którym zagrają: Daria Widawska, Tamara Arciuch, Piotr Grabowski, Bartek Kasprzykowski.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]