MKS poległ w Miastkowie

Dodano: 4 listopada 2012 08:21, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu małkiński MKS uległ wysoko zespołowi Wilgi Miastków.
Wczoraj swoje spotkanie rozgrywali również piłkarze z Małkini Górnej. Tym razem zespół Zbigniewa Suchodolskiego wybrał się do Miastkowa. Chyba nikt z sympatyków czerwono-zielonych nie spodziewał się takiego wyniku tego spotkania. MKS, który do Miastkowa pojechał w roli faworyta, niespodziewanie przegrał, aż 4-0. Zawodnicy Wilgi Miastków w tym dniu pokazali się z bardzo dobrej strony. Już w pierwszej połowie, a dokładniej w 8 minucie spotkania za sprawą Przemysława Barana obejmują prowadzenie, nie minęło nawet pół godziny gry o pierwszej bramki dla gospodarzy, a już na listę strzelców wpisuje się Jarosław Zając. Zespół MKS-u Małkinia po mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafił strzelić kontaktowej bramki. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0.

Po przerwie gra obu zespołów nie uległa zmianie. Stroną przeważającą byli zawodnicy z Miastkowa, którzy swoją przewagę udokumentowali zdobyciem dwóch kolejnych bramek. Autorem obydwu goli był Piotr Domański. Niestety w tym dniu czerwono-zielonym nic nie wychodziło, ich gra była wolna, niedokładna i przede wszystkim brakowało skuteczności. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0 dla Wilgi Miastków.

Po tej wysokiej porażce MKS Małkinia zajmuje 7 pozycje w siedleckiej okręgówce.

Wilga Miastków - MKS Małkinia 4-0 (2-0)

Dzisiejsze spotkanie po między MKS-em Małkinia, a Hutnikiem Huta Czechy zostało odwołane.

MKS vs. Hutnik już w niedziele

27 października 2012, Tomasz Krupa

W najbliższą niedziele czerwono-zieloni będą podejmować na własnym stadionie dziewiątą drużynę siedleckiej okręgówki.

Bramkowy remis MKS-u Małkinia

22 października 2012, Tomasz Krupa

Podopieczni Zbigniewa Suchodolskiego zremisowali 3-3 z Jabłonianką Jabłonna Lacka.