Ostrowianka Roku 2012 - można już głosować

Dodano: 14 kwietnia 2013 10:04, Autor: Anna Krajewska-Polak

Od dziś można już głosować w Konkursie Ostrowianka Roku 2012. 1 lubię to = 1 głos. Pani, która zbierze przy zdjęciu najwięcej polubień zostanie ogłoszona Ostrowianką Roku 2012.
REKLAMAMożna już głosować na kandydatki na Ostrowiankę Roku 2012. Dziesięć pań, z różnymi talentami, w różnym wieku. Każda z nich została nominowana, jako osoba godna szacunku, którą można podziwiać i brać z niej przykład. Można głosować na jedną panią, można na wszystkie. Głosowanie odbywa się na Facebooku pod adresemhttps://www.facebook.com/media/set/?set=a.634727926554101.1073741825.138072856219613&type=1
1 lubię to = 1 głos


Karolina Falkowska - lekarz weterynarii, zajmuje się leczeniem koni oraz psów i kotów. Od 3 lat prowadzi gabinet w Ostrowi Mazowieckiej. Konie, to jej pasja i sposób na życie. Ponadto w kręgów jej zainteresowań są podróże, muzyka i capoeira. Pani Karolinie udało się zorganizować w naszym mieście grupę osób trenujących capoeirę. Nominowana za to, że jest bardzo zaangażowana w to, co robi i za nowoczesne spojrzenie na leczenie zwierząt.
Kinga Goca - uczennica ostrowskiego LO, pochodzi z Jasienicy. Muzyka towarzyszy Kindze odkąd pamięta. Od dzieciństwa gra i śpiewa. Reprezentuje Ostrów jako wokalistka na wielu festiwalach i konkursach. Śpiewa i gra na waltorni w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej. Zdobywczyni wielu nagród na festiwalach zarówno ogólnopolskich jak i regionalnych. Nominowana za wokalne reprezentowanie naszego miasta.
Maria Jasko Pochodzi z Małkini Górnej. Jest zawodniczką Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Wielokrotna zdobywczyni najwyższych nagród w Polsce i zagranicą. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Nominowana za osiągnięcia i za udowodnienie, że kobieta może odnosić sukcesy w sportach walki.
Bogusława Kesler prowadzi własny sklep w Lubiejewie. Mężatka, czworo dzieci, sześcioro wnucząt. Dobry duch swojej miejscowości, gdzie udziela porad kulinarnych i zdrowotnych. Działaczka społeczna, chciałaby założyć klub wiejski i stowarzyszenie kobiet. Cele pani Bogusłąwy jest bycie potrzebną. Największą dumą są osiągające i sukcesy dzieci. Nominowana za pozytywną energię, życzliwość i udzielanie się kręgach hobbystycznych.
Teresa Kuropatwa lekarz, specjalistka chorób wewnętrznych. W Ostrowi od 1997 roku. Obecnie jest zastępcą ordynatora oddziału chorób wewnętrznych. Tańczy w zespole BezWianka. Jako lekarz wyjeżdża na obozy narciarskie, spływy kajakowe i oazy organizowane dla dzieci z rodzin potrzebujących. Pasją pani Teresy jest sport, taniec i podróże. Nominowana za szczere zainteresowanie zdrowiem pacjentów, za ciepłe do nich podejście, za propagowanie zdrowego stylu życia.

Henryka Lipska od 28 lat jest pracownik Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej, od 19 na stanowisku Wiceprezesa Zarządu. Posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz ukończone liczne studia podyplomowe i kursy z zakresu bankowości. Czas wolny lubi spędzać z rodziną, w gronie dobrych znajomych, w ogródku, na rowerze, bądź z dobrą książką. Ma męża i trójkę dorosłych dzieci. Celem pani Henryki jest bycie pomocną dla innych. Nominowana za ciepłe podejście do klienta, profesjonalizm i zaangażowanie.

Krystyna Nowak od 16 lat dyrektor NP Pharma Sp. z o.o. Praca zawodowa wypełnia jej większość powszedniego dnia. Nie narzeka, ponieważ jest to jej pasją. Robi, to co lubi. Dzięki pracy, pani Krystyna może się realizować, daje jej też wiele satysfakcji. Codziennie nowe wyzwania nie przyzwalają na nudę, na nic nierobienie. W wolnych chwilach lubi pójść do teatru, czy spotkać się ze znajomymi. Uwielbia czytać literaturę wspomnieniową. W przyszłości chciałaby podtrzymać w sobie ciekawość świata i ludzi. Nominowana za doskonałe zarządzanie jedną z lepiej prosperujących firm w Ostrowi, za konsekwencję w działaniu i za wsparcie lokalnych projektów.


Urszula Równa jest absolwentką UW o specjalizacji animacja społeczno-kulturalna oraz Akademii Humanistycznej w zakresie edukacji elementarnej. Pracuje w MDK. Jest organizatorką akcji "Zakręcona Nakrętka" na rzecz chorej na porażenie mózgowe 4 letniej Julki. W wolnych chwilach uwielbia spacerować, słuchać muzyki, najbardziej poezji śpiewanej oraz spędzać czas z najbliższymi. Lubi pomagać innym. Interesują ją książki o tematyce podróżniczej. W ludziach ceni szczerość, wytrwałość w dążeniu do celu oraz chęć działania. Nominowana za świetny kontakt z dziećmi, kreatywność i uśmiech dla każdego.
Marlena Rymer-Rymarczyk Prowadzi Rodzinny Dom Dziecka. Skończyła studia na kierunkach pedagogika ogólna, specjalna, opiekuńczo-wychowawcza, studia podyplomowe z organizacji pomocy społecznej, odbyła wiele kursów i szkoleń. Pracuje z dziećmi, które z różnych przyczyn nie mogą pozostawać w rodzinach biologicznych. Jest ratownikiem WOPR, ma patent sternika motorowodnego, płetwonurka, pływa kajakiem, kocha podróże i zwierzęta, interesuje się psychologią i pedagogiką, lubi gotować i czytać książki. Marzy, by praca, którą wykonuje, nie szła na marne, aby dzieci, które się usamodzielniają zawsze szły dobrą drogą i żeby nie powielały błędów swoich bliskich. Nominowana za ogromne serce dla dzieci skrzywdzonych przez los.


Małgorzata Zyśk studentka, lekkoatletka, zdobywczyni wielu medali. Jej przygoda z lekkoatletyką zaczęła się w liceum. Wtedy została przyjęta do Kadry Polski. Wiele razy stawała na podium, zarówno w kraju jak i za granicą. Największe znaczenie mają dla pani Małgosi cztery medale z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Juniorów- jeden złoty i trzy srebrne. Obecnie jest studentką wymarzonego Uniwersytetu Medycznego. W najbliższej przyszłości zamierza startować w Akademickich Mistrzostwach Polski. Nominowana za osiągnięcia sportowe, siłę w dążeniu do celu i samozaparcie.Organizatorem Konkursu jest MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej i Ostrowski Portal Internetowy

Zdjęcia Studio Fotografia Wideofilmowanie K. Pierzchanowski

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]