Siedem medali dla ostrowskich karateków (zdjęcia)

Dodano: 2 czerwca 2013 09:37, Autor: Milena Brzózka

Zawodnicy z Ostrowskiego Klubu Karate zdobyli jedno srebro i sześć brązowych medali podczas turnieju w Piasecznie.
W II Piaseczyńskim Turnieju IKO dla Dzieci i Młodzieży, który odbył się 11 maja wzięło udział 167 zawodników z 13 klubów IKO (International Karate Organization.

Z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało 15 karateków, którzy wywalczyli 6 brązowych i jeden srebrny medal. Był to kolejny z turniejów, na którym startowali przede wszystkim początkujący zawodnicy z ostrowskiego klubu. Brąz zdobyli: Mikołaj Radgowski, Marcin Wójcicki, Dominik Dmochowski, Igor Koc, Maja Kowalewska, Aleksandra Wojtczuk, a srebro Ewa Zarzycka. Zawody zorganizował sensei Krzysztof Markowski kierujący piaseczyńskim odziałem Klubu Sportów Walki UKS BUSHI. Sędzią głównym był sensei Paweł Juszczyk.

Zdjęcia: Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

IV miejsce na Mistrzostwach Europy dla ostrowskiej zawodniczki (zdjęcia)

1 czerwca 2013, Milena Brzózka

Maria Jasko, zawodniczka Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai na zawodach w Kijowie zajęła miejsce tuż za podium.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Korowodzie Miejskim (zdjęcia)

31 maja 2013, Koło dziennikarskie przy SP1

Około 170 uczniów i nauczycieli z ostrowskiej Jedynki wzięło udział w w Korowodzie Miejskim. Byli wśród nich postaci w kontuszu i stroju na modę francuską, oficer, szlachcianka, mieszczka i Żyd.

Karatecy z całej Polski walczyli w Ostrowi (zdjęcia)

31 maja 2013, Milena Brzózka

IX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai odbył się podczas Dni Ostrowi Mazowieckiej. Relację z Turnieju Karate można było zobaczyć w TVP Info.