Skierniewice nie do zatrzymania (zdjęcia)

Dodano: 23 lutego 2014 13:15, Autor: Sylwia Ratyńska

W sobotnim meczu II ligii koszykówki mężczyzn ostrowscy koszykarze zmierzyli się w rundzie rewanżowej z MKS Skierniewice. Gospodarze przegrali 55:76.
Dwie pierwsze kwarty były naprawdę obiecujące. Pomimo przegranej zarówno w pierwszej jak i drugiej kwarcie 19:22, gra była wyrównana, przez większość czasu zawodnicy toczyli walkę punkt za punktem. Dużo fauli ze strony Sokoła sprawiło, że goście zaczęli zwiększać swą przewagę przez rzuty osobiste. Można dodać, że rywale mieli także wysoką skuteczność w rzutach za 3 pkt, gdzie na 40 rzutów 18 było zaliczonych.

Druga odsłona meczu była dominacją ze strony gości. W III kwarcie skierniewiczanie wygrali 22:11, zdobywając punkt po punkcie, zwiększając przy tym różnicę. W ostatniej części drużyna ze Skierniewic była nie do zatrzymania. IV kwarta zakończyła się wynikiem 10:6 dla MKS-u.

OKK Sokół - MKS Skierniewice ---> 55:76 (19:22, 19:22, 11:22, 6:10)

Obejrzyj galerię zdjęć z wczorajszego meczu:

Powoli zbliżamy się do końca sezonu. Na XX kolejkę Ostrowski Klub Koszykówki zaprasza już 22 lutego, kiedy to do Ostrowi przyjedzie drużyna ze Skierniewic.

Sokół nie podołał Warce

20 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Chociaż obie drużyny dzieli tylko 5 punktów, to jednak goście po raz drugi okazali się lepsi. Ostrowski Sokół przegrał na swoim boisku z KS Pułaski Warka 63:72.

OKK Sokół: Radom znów za mocny

11 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

W niedzielę odbyła się XVIII kolejka rozgrywek II Ligii koszykówki mężczyzn. OKK Sokół przegrał tego dnia z Rosa II Radom 45:74.