MKS nie zdołał pokonać rywali

Dodano: 23 września 2020 08:58, Autor: MKS Małkinia, red. Miłosz Magrzyk

Piłkarze zmierzyli się z Wilgą Miastków. Chociaż MKS miał wiele sytuacji bramkowych, podopieczni trenera Karola Dmochowskiego przegrali mecz.
W ubiegłą sobotę podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek ligi okręgowej (grupa Siedlce). Przeciwnikiem drużyny był zespół Wilga Miastków, plasujący się kilka miejsc wyżej w ligowej tabeli.

Od pierwszej do ostatniej minuty to MKS miał przewagę. W przeciągu całego spotkania drużyna z Małkini miała kilka stuprocentowych sytuacji do zdobycia bramki, jednak albo doskonale bronił bramkarz gości, albo piłkarze MKS-u niecelnie oddawali strzały. Tego, co nie udało się zespołowi z Małkini, wykonał rywal - rzut karny już na początku drugiej połowy na bramkę zamienił zawodnik Wilgi - 1:0., choć, jak przyznawali również zawodnicy Wilgi, mecz powinien być zamknięty na korzyść MKS-u już w pierwszej połowie.

Na ten moment fakty są takie: 5 punktów na 27 możliwych i najwięcej straconych bramek w lidze...

MKS Małkinia 0 - 1 Wilga Miastków, skład: Świderski - Suszczyński, Krawczyk, Pawłowski, Giziński - P. Maliszewski, Najgrodzki, Dmochowski, Krystian Sadowski - Zawistowski, Marcin Sadowski. Zagrali również: Czupowski, Dmochowski, Składanowski.

KS Wąsewo zmierzył się ostatnio z Konopianką Konopki. Zespół z Wąsewa musiał jednak uznać wyższość rywali.

Remis z Orłem

22 września 2020, GKS Andrzejewo, red. Miłosz Magrzyk

Sprawdź, jak przebiegał mecz, który rozegrali piłkarze GKS-u.

Sokół rozegrał kolejne sparingi

22 września 2020, Sokół Ostrów Mazowiecka, red. Miłosz Magrzyk

Sprawdź, z kim zmierzyli się koszykarze. Zobacz, jakimi wynikami zakończyły się poszczególne mecze.