Wielostronne porozumienie o współpracy w zakresie kształcenia dualnego (zdjęcia)

Dodano: 6 czerwca 2021 08:55, Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Szkoła zapewni uczniom kształcenie i realizację podstawy programowej w zakresie przedmiotów ogólnych. Nauka z teoretycznych przedmiotów zawodowych będzie zorganizowana przez Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni, natomiast praktyczna nauka zawodu będzie odbywała się u pracodawców.
31 maja 2021 r. w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie, podczas którego podpisano porozumienie o współpracy w zakresie kształcenia dualnego.

REKLAMAPorozumienie o współpracy podpisali: starosta ostrowski Zbigniew Chrupek, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej Piotr Siwek, dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni Marek Dyba, dyrektor Zakładu "ALPLA" - Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Łukasz Tomsiak i członek Zarządu Ewa Brzozowska, prezes Zarządu Fabryki Mebli "FORTE" SA Maciej Formanowicz, prezes Zarządu ROLSTAL Pawłowski Sp. z o.o. Marcin Pawłowski oraz dyrektor Zakładu SCHNEIDER - Polska Technika Samochodowa i Kontenerowa Sp. z o.o. Tomasz Sikora.

W ramach branżowej szkoły I stopnia wielozawodowej w zawodach: mechatronik, operator obrabiarek skrawających i ślusarz, od 1 września 2021 r. w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej powstanie klasa pod patronatem czterech lokalnych przedsiębiorców, w której młodzi ludzie nabędą umiejętności przydatne i zgodne z ich predyspozycjami, a równocześnie z zapotrzebowaniem pracodawców w naszym regionie.


Zobacz również

Policz, ile zyskasz, a ile stracisz na "Polskim Ładzie"

6 czerwca 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Ministerstwo Finansów udostępniło kalkulator internetowy, na którym każdy może policzyć bilans zysków i strat po wejściu w życie zmian podatkowych.

Dyżury wakacyjne przedszkoli miejskich

5 czerwca 2021, UM, red. Miłosz Magrzyk

Wakacje zbliżają się coraz większymi krokami.

Gmina Brok z dofinansowaniem w ramach MIWOP 2021

4 czerwca 2021, UG w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Tworzenie dodatkowych miejsc zieleni miejskiej oraz wzbogacenie istniejących ma korzystny wpływ na poprawę warunków mikroklimatycznych.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

APG Adam Kruk

Stok 81
07-310 Ostrów Mazowiecka

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]