Nasze dziewczyny z kolejną wygraną na koncie

Dodano: 15 maja 2023 12:42, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Po długiej majówce spowodowanej pauzą, podopieczne Michała Kacprzaka wróciły do gry. Na swoim boisku rozegrały dobry mecz z KU-AZS UW II Warszawa.
Zawodniczki Ostrovii wróciły do gry po 3 tygodniach pauzy. Najpierw majówkowa przerwa, a później pauza spowodowana nieparzystą liczbą klubów. Tym razem piłkarki Michała Kacprzaka podjęły drugą drużynę AZS-u UW.

Do spotkania doszło w ramach 17. kolejki IV ligi kobiet, w sobotę 13 maja 2023 o godz. 14:30, na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej. Początek spotkania w wykonaniu "zielono-żółtych" był kiepski, dziewczyny wyglądały dość ociężale. Z czasem jednak mecz wyglądał coraz lepiej. Pierwszą bramkę zdobyła Natalia Komor, z rzutu karnego. Tuż przed przerwą, gola do szatni wbiła, nieobecna ostatnio, Michalina Chrobot.

Po przerwie kolejną bramkę zdobyła Chrobot. W meczu bardzo dobrze wyglądała Weronika Kossakowska, grała bardzo agresywnie. Wiele z jej doskoków do przeciwniczek kończyło się odbiorem piłki. Jako ostatnia dla Ostrovii strzeliła Natalia Komor, pięknie uderzyła piłkę wrzuconą z autu, co poskutkowało, strzałem w samo okienko. Bramkę honorową dla AZS UW II zdobyła Zofia Niedźwiedzik. Warto dodać, że był to pierwszy od 580 dni występ zawodniczki, która wróciła po poważnej kontuzji.

Następny mecz nasze panie rozegrają w niedzielę, 21 maja 2023 o godz. 17:00. Będzie to spotkanie na wyjeździe ze Świtem Barcząca.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:1 AZS UW II Warszawa
N. Komor 2, M. Chrobot 2 - Z. Niedźwiedzik

Źródło zdjęcia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Iskra Zaręby Kościelne zmierzyła się na wyjeździe z Orzem Goworowo. Zamykający tabelę klub odniósł kolejną porażkę.

Piłkarki Ostrovii z porażką, jednak napsuły krwi liderkom (zdjęcia)

24 kwietnia 2023, Kacper Jaworowski

Na stadion w Ostrowi Mazowieckiej przyjechały liderki tabeli IV ligi. Piłkarki Michała Kacprzaka pokazały na co je stać, a kibice zobaczyli świetne widowisko.

Ostrowskie piłkarki z trzecią wygraną na wiosnę

15 kwietnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zawodniczki Michała Kacprzaka utrzymują wysoką formę w rundzie rewanżowej. Na trzy mecze zanotowały trzy zwycięstwa, tym razem z Mazovią Grodzisk Mazowiecki.